OBJEVTE OVĚŘENOU CESTU KE ZVLÁDNUTÍ TĚHOTENSKÉ CUKROVKY

A užijte si těhotenství v klidu a pohodě.

Stresuje vás každé měření glykémie? Jste nešťastná z rostoucích dávek inzulínu? Trápí vás neustálý HLAD?

Míváte po ránu vysokou glykémii? Nebo po každém jídle? Inzulínu si pícháte tolik, že víc to už snad ani nejde? Máte strach o své nenarozené miminko? Stres je u vás na každodenním pořádku? Jste smutná, rozčarovaná a nešťastná?

Vím, jak se cítíte!

Všechny tyhle pocity znám moc dobře! U prvních dvou těhotenství jsem byla ve stresu každé ráno před měřením lačné glykémie a po měření jsem byla smutná, nešťastná a rozčarovaná. Moc jsem se o svá miminka bála… 

Mám pro Vás dobrou zprávu: „Jde to i jinak!“.

Chcete také těhotenskou cukrovku zkrotit?

I já jsem ji nakonec zkrotila!

A to bez:

  • nekonečného HLADU 😩,
  • nepříjemných výčitek 😞
  • a neustálého stresu 🙄.

Poslední „cukrové“ těhotenství jsem si užila. Nemusela jsem řešit co jíst, kdy jíst, co nakupovat, co je a co není správně.

Co bylo hlavní, neměla jsem hlad!

Nestresovala mě vysoká hladina lačného cukru ani vysoké dávky inzulínu. U prvních dvou dětí to tak ale nebylo. 

Ve třetím těhotenství jsem si řekla, že musí přece existovat ta správná cesta! A já jsem ji potřebovala pro sebe a své miminko najít, abych nemusela opět řešit nekonečný hlad, abych nebojovala s vysokou glykemií a nestresovala se z vysokých dávek inzulínu.

„Stálo mě to spoustu času, ale nakonec jsem našla ten pravý způsob, jak zkrotit cukrovku, jak nemít HLAD, jak nemít vysoké lačné glykémie až do oblak a jak si nepíchat sloní dávky inzulínu.“

Rozhodla jsem se s Vámi sdílet své bohaté zkušenosti.

Sepsala jsem pro Vás našlapaný e-book 3 klíče ke zvládnutí těhotenské cukrovky, abyste se už nemusela trápit všemi těmito pocity a strachy a nebo trávit spoustu drahocenného času sjížděním internetu a laborováním s jídlem, časem a inzulínem. 

Kdo jsem?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla. Všechna provázela těhotenská cukrovka. 

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a následně  radiologického asistenta na vysoké škole. Pracovala jsem 10 let na radioterapii a pak šla na opravdu hodně dlouhou mateřskou :-). 

A právě trojitá zkušenost s těhotenskou cukrovkou mě zavedla novým směrem -> k dalšímu studiu nejen výživy, ale i celkového zdravého životního stylu a v těchto oblastech se i nadále vzdělávám.

Stala jsem se Průvodkyní při diabetu a provedu Vás s klidem a pohodou nejen těhotenskou cukrovkou.

Co se v e-booku 3 klíče ke zvládnutí těhotenské cukrovky dozvíte?

Co je GDM

- jak se léčí
- co se děje s vaším miminkem
- rizika neléčení

Co můžete jíst

- přehledně uspořádané povolené potraviny
- rozložení do denního režimu
- rozepsaná jednotlivá denní jídla

Co byste neměla jíst

- seznam nepovolených potravin
- na co si máte dát pozor
- úskalí jednotlivých denních jídel

Příběhy

- součástí jsou krátké příběhy z mého těhotenství
- jak jsem řešila některé situace
- porod s GDM

FAQ

- vaše nejčastější dotazy
- jejich řešení
- a důležité odkazy

Něco navíc

- jak číst etikety
- jak používat kalorické tabulky
- a hlavně jak to všechno nakombinovat, aby to fungovalo!

Bonusy, které automaticky dostanete s e-bookem 3 klíče ke zvládnutí těhotenské cukrovky:

Bonus č.1 - Zapisovací deník

Vyrobila jsem pro vás jednoduchý zapisovací deník k vytištění, přímo na míru potřebám ženy s GDM.  Díky tomuto deníku budete mít přehled o tom, jaké byly výsledky měření, jaká byla dávka inzulínu a co jste zrovna jedlaTištěnou plnou verzi tohoto deníku si můžete zakoupit zde>>.

  • Hodnota bonusu je 50 Kč.

Bonus č.2 - Recepty z e-booku

V e-booku najdete u některých pokrmů symbol žárovky. To znamená, že jsem pro vás k jídlu sepsala recept, který najdete v tomto bonusu. Receptů nejen z e-booku je celkem 30. Díky receptům nebudete stále muset vymýšlet, co si dáte k jídlu.

  • Hodnota bonusu je 100 Kč.

Bonus č.3 - Afirmace pro pohodové zvládnutí těhotenské cukrovky

Bonusový e-book obsahuje 28 užitečných afirmací. Návod, jak s afirmacemi pracovat a jak si je sama můžete vytvářet sobě na míru. Díky afirmacím se vám podaří lépe zvládnout těhotenskou cukrovku nejen psychicky a udržet se tak v dobrém rozpoložení  až do porodu!

  • Hodnota bonusu je 200 Kč.
"Afirmace jsou přímo super! Během svého druhého těhotenství jsem afirmace používala hodně a moc mi pomáhaly. Někdy je velice těžké se smířit s diagnózou těhotenské cukrovky, alespoň u mě to tak bylo, takže si myslím, že jakákoliv podpora v této situaci je jen přínosem!"

Bonus č.4 - Týdenní plánovač aktivit

Tento plánovač si můžete vytisknout zvlášť na každý týden a zapisovat si do něj veškeré vaše aktivity podle e-booku. Pomůže vám rozvrhnout si lépe váš čas.

  • Hodnota bonusu je 30 Kč.

Zajímá Vás, co o něm říkají ty, které jej už četly?

"Pokud si chcete těhotenství s cukrovkou opravdu užít a hlavně být v klidu, tak Vám jednoznačně doporučuji tento e-book! A nejen ten, ale i zábavné články na blogu. Za mě jsou TOP recepty, které člověku zjednoduší každodenní život!"
5/5
"E-book je napsaný moc hezky, dobře se čte, není to žádný klasický suchopárný edukační materiál :-). Navíc autentická zkušenost je vždycky neocenitelná. Celkově nabízí fakta a doporučení, aby si každá maminka mohla vytvořit svůj recept na míru, a o to právě jde!"
"Tento e-book je opravdu přehledný a určitě pomůže a poradí každé nastávající mamince s těhotenskou cukrovkou. Líbí se mi, že autorka čerpá ze své vlastní zkušenosti. Veliké plus dávám za spoustu lákavých receptů z lehce dostupných surovin."
Martina Kovalová
manažerka v gastronomii
"V dnešní době dostupnosti všech informací, jsem si říkala, proč investovat do e-booku? Vše si najdu a dohledám, případně mi poradí lékař... Ale nakonec jsem si řekla, že tak rozsáhlé informace a vědomosti budu raději čerpat z jednoho místa. Autorka svými zkušenostmi a poznatky ze tří těhotenství s touto diagnózou předčila všechna má očekávání. Tento e-book obohatí nejen maminky s GDM, ale každého, kdo se zajímá o zdravé stravování a chce se v tomto posunout dál."
Hana Vavříková
Fitnes kouč, Centrum Radosti
"Za sebe tento eBook doporučuji všem ženám, které diagnóza těhotenská cukrovka potkala. Dostanete soubor všech potřebných informací a praktických návodů i receptů. Vše uceleně a přehledně, navíc doplněné o tipy z praxe. Díky tomu bude pro vás mnohem jednodušší se s vaší situací lépe sžít a nebýt tak ve stresu. Což je v těhotenství velmi důležité."
"Tento e-book mohu vřele a upřímně doporučit každé těhotné ženě s diagnostikovanou těhotenskou cukrovkou. GDM jsem si prošla dvakrát, naštěstí byla potřeba jen dieta – o to více jsem ocenila, že jsem na jednom místě našla spoustu ucelených a užitečných informací, rad, tipů, ale i inspirace i receptů, jak si usnadnit a zpříjemnit stravování (nejen) při GDM. V publikaci najdete i přehledné tabulky a návody, například jak se orientovat v kalorických tabulkách, nebo jaké hodnoty a informace si hlídat na etiketách potravin."
5/5

Zde je pro vás malá ochutnávka renovovaného e-booku 🙂

Jaká je cena za e-book 3 klíče ke zvládnutí těhotenské cukrovky?

E-book i se všemi bonusy si cením na 490 Kč.

Psaním tohoto jedinečného e-booku jsem strávila téměř půl roku, aby byl pro Vás co nejpřínosnější. Pravidelně jej aktualizuji a přidávám nová fakta a poznatky. V říjnu 2022 prošel kompletní renovací. Doplnila jsem do něj další zásadní informace a celý ho předělala do nové grafiky. Nyní je v novém lákavějším a čtivějším formátu A4 na výšku, aby se vám lépe četl na Vašem mobilu. Obsahuje 7 kapitol, 100 stran, 11696 slov a také obrázky a tabulky :-). 

Jasně, můžete si říct, že možná stejné informace najdete někde na internetu. Ano, fakta na internetu určitě najdete a možná už jste je i našla…

„Co na internetu a sítích nenajdete, jsou mé osobní zkušenosti převedené do praxe a uspořádané do uceleného a přehledného e-booku.“

Projížděním internetu, facebooku, atd. strávíte podstatně více vašeho času než přečtením a aplikováním sta stran. Není lepší si tento drahocenný čas ušetřit a věnovat jej vašim dětem? Partnerovi? Sama sobě?

Nedílnou součástí třech klíčů jsou i velice hodnotné bonusy, které se zvlášť koupit nedají.

💡 Věděla jste, že hodinová online konzultace s výživovým poradcem stojí okolo 1000 Kč, osobní lekce ve fitku cca 800 Kč a sezení s psychologem kolem 1000 Kč? 

 

Garance

Když zjistíte, že vám e-book nepomohl srovnat hladinu cukru ani snížit ranní lačnou glykémii ani vám nepomohl cítit se lépe a zvládat těhotenskou cukrovku s lehkostí a přehledem… Nabízím vám 14denní garanci na vrácení peněz. Bez otázek vám peníze vrátím. Ale budu moc ráda, když mi sdělíte důvod vrácení peněz, abych např. mohla danou problematiku rozvést do hloubky a nebo najít lepší řešení. Zapracovat na tom…

Stále nevíte, jestli je tento e-book právě pro vás?

Je pro vás pokud:

Pokud jste si odpověděla alespoň dvakrát ANO, potom je tento e-book pro vás jako dělaný!

Neváhejte a objednejte si jedinečný e-book 3 klíče ke zvládnutí těhotenské cukrovky ještě dnes a můžete jej začít využívat okamžitě!

E-book Vám přijde e-mailem hned po obdržení platby.

Tak pojďme už společně vyzrát nad vysokou hladinou cukru, nad velkými dávkami inzulínu, nad nekonečným hladem a špatnými pocity a udělat pro VAŠE nenarozené miminko maximum!

Budu ráda, když mi napíšete, jak se vám e-book i se všemi bonusy líbil na ajusa@soltis.cz.