OBJEVTE RADOST Z VAŘENÍ ZDRAVÉHO JÍDLA Z DOSTUPNÝCH A LEVNÝCH SUROVIN S HRAVOU NÍZKOSACHARIDOVOU KUCHAŘKOU!

OBJEVTE RADOST Z VAŘENÍ ZDRAVÉHO JÍDLA Z DOSTUPNÝCH A LEVNÝCH SUROVIN S HRAVOU NÍZKOSACHA – RIDOVOU KUCHAŘKOU!

Proč nízkosacharidová strava?

Nízkosacharidová strava vám může přinést:

 1. Kontrolu hmotnosti: Nízkosacharidová strava vám může pomoci kontrolovat hmotnost nebo dokonce zhubnout, bez nutnosti počítání kalorií. 

 2. Stabilizaci hladiny cukru v krvi: Omezením převážně jednoduchých sacharidů můžete zabránit prudkým výkyvům hladiny cukru v krvi, což uvítáte především pokud jste diabetikem druhého stupně nebo máte insulinovou rezistenci (prediabetem).

 3. Zlepšení energie: Někteří lidé uvádějí (a můžu to také potvrdit), že přechod na nízkosacharidovou stravu zvýšil jejich energetickou úroveň a snížil pocit ospalosti po jídle. Zvýšil se také pocit sytosti a jídla se omezila na 2-3 denně, což je rozhodně při inzulínové rezistenci pro vyčerpanou slinivku jedině přínosem. Omezením sacharidů a zvýšením tuků v jídle se také výrazně sníží chuť na sladká jídla a tzv. junkfood (čipsy, sladkosti, vysoce průmyslově zpracované potraviny, atd.).

 4. Podporu kardiovaskulárního zdraví: Správně nastavená nízkosacharidová strava může vést ke snížení hladiny „špatného“ cholesterolu a zvýšení hladiny „dobrého“ cholesterolu, což může podpořit zdraví vašeho srdce.

Nízkosacharidová strava může přinést nejen tyto benefity a zlepšení fyzického zdraví, ale také příjemné oživení vašeho jídelníčku.

Nová e-kuchařka vám přináší:

  • zdravé recepty pro každý den: jednoduché, chutné a vyvážené recepty, které nezatíží váš rozpočet,

  • dostupné suroviny: nemusíte hledat exotické a drahé ingredience, vychutnávejte skvělá jídla s běžnými potravinami,

  • inspiraci k vaření: každý recept přináší nový pohled na nízkosacharidovou stravu, rozšiřte svůj jídelníček o nové pokrmy a užívejte si rozmanitost,

  • časovou úsporu: nemusíte prohledávat internet kvůli novým receptům, vše najdete na jednom místě.

Hravá nízkosacharidová kuchařka

Hravá nízkosa charidová kuchařka

Jaká jídla v ní najdete?

Je e-kuchařka pro vás?

Kdo jsem?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla. Všechna provázela těhotenská cukrovka. 

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a následně  radiologického asistenta na vysoké škole. S malou osmiletou rodičovskou pauzou pracuji od roku 2006 na radioterapii.

A právě trojitá zkušenost s těhotenskou cukrovkou, prediabetem a má vášeň k jídlu, mě zavedla novým směrem -> k dalšímu studiu nejen nízkosacharidové výživy, ale i celkového zdravého životního stylu a nastavení mysli. Nízkosacharidovou stravou, pohybem a nastavením mysli jsem docílila snížení hmotnosti a hlavně kontrolu nad svou hladinou cukru v krvi.

Stala jsem se Průvodkyní nízkosacharidovou stravou a provedu vás s klidem a pohodou prediabetem i těhotenskou cukrovkou.

Co o Hravé kuchařce říkají první čtenářky?

"Recepty v kuchařce jsou velice jednoduché, rychlé, zvládnou je v pohodě i maminky na rodičovské dovolené, ale i ty, které vařit příliš neumí a nebaví je to. Každý si v ní najde recept dle toho, co má rád. Oceňuji přehlednou strukturu u každého receptu - ingredience, doba přípravy, počet porcí, ale i výživové hodnoty. Kuchařka je jistě skvělým pomocníkem těm, kteří sacharidy z různých důvodů jíst nemohou nebo z jiných důvodů nechtějí. Jako maminka na rodičovské velice kuchařku oceňuji a hned jsem se vydala na nákup potřebných surovin, abych mohla udělat skvělou, výživnou pomazánku z červené řepy, kterou jsme doposud ráda kupovala, jelikož jsem se domnívala, že je složité vyrobit si ji doma. Běžte do toho i vy, nekuchtíci a nebudete litovat."
"Je super, urcite si tam kazdy najde neco co mu chutna a rad to vyzkousi ... doporucuji."
Monikacz
"Jednoduché recepty, vhodné na moju cukrovku."
paní Alena
"Skvěle propracovaná kuchařka se vším, co tam má být. Určitě si podle ní něco nového uvařím, jelikož se v mojí rodině diabetes také vyskytuje. Snažím se omezit cukry a proto je pro mě dobrou motivací. 👍😉"
Renata Forgáčová
"Vaše recepty jsou skvělé, jednoduché a z dostupných surovin. Kuchařka je i graficky moc hezká. Moc Vám fandím a ráda se u Vás inspiruji."
Petra Pospíšilová
"Občas mi přijde chuť na pečivo nebo něco sladkého a tak se snažím nějak improvizovat či něco nahradit. Dříve jsem to dohánět oříšky, teď mě dohnala zuby, takže je to složitější. Kuchařka je dobrou inspirací."
anonymní uživatel

Jaká je cena za e-kuchařku Hravá nízkosacharidová kuchařka?

E-kuchařku si cením na 300 Kč. 

Do konce června 2024 ji můžete mít za zvýhodněnou cenu 250 Kč v rámci oslav třech let od založení projektu Bez cukru hravě a zdravě. 🙂

 • Obsahuje cca 130 receptů, které jsou vhodné nejen při nízkosacharidovém stravování, ale také při těhotenské cukrovce, pro vyznavače slowcarb (strava s pomalými sacharidy – luštěniny, celá zrna, atd.), při inzulínové rezistenci a diabetu druhého stupně (po konzultaci s lékařem).
 • E-kuchařka obsahuje rozpis ingrediencí, počet porcí, časovou náročnost, postup samotného receptu, fotografii a samozřejmě nutriční hodnoty daného pokrmu.
 • Recepty jsou koncipovány pro nízkosacharidovou stravu v rozmezí 150g-120g sacharidů za den, proto v kuchařce najdete i recepty, které obsahují luštěniny a vhodné obiloviny.
 • Recepty si můžete upravovat libovolně podle vaší momentální chuti a pokud nemáte zrovna chuť na nízkosacharidové jídlo, můžete si jej upravit z verze lowcarb na verzi slowcarb doplněním vhodné přílohy.
 • Všechny recepty prošly náročnou testovací skupinou (tři děti a manžel a někdy také návštěvy a zbytek rodiny :-D).

Projížděním internetu, Facebooku, Instagramu, TikToku, atd. strávíte podstatně více vašeho času než prolistováním jedné e-kuchařky :-). Není lepší si tento drahocenný čas ušetřit a věnovat jej vašim dětem? Partnerovi? Sama sobě?

E-kuchařku si samozřejmě můžete vytisknout, ale dále prosím nesdílet :-).

 

Na jaké recepty se můžete těšit?

Pokud už se nechcete trápit vymýšlením jídel, nebaví vás sjíždění internetu a chcete mít svou inspiraci stále po ruce, potom je tato e-kuchařka pro vás jako dělaná!

Neváhejte a objednejte si jedinečnou Hravou nízkosacharidovou kuchařku za zaváděcí cenu 250 Kč  ještě dnes a můžete ji začít využívat okamžitě!

E-kuchařka vám přijde e-mailem hned po obdržení platby ve formátu pdf. Velikost e-kuchařky je cca 130MB.

Kupte si novou e-kuchařku a objevte, jak může nízkosacharidová strava přinést radost a energii do vašeho každodenního života. Začněte už dnes s radostí a zdravím na talíři!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.