OBJEVTE RADOST Z VAŘENÍ ZDRAVÉHO JÍDLA Z DOSTUPNÝCH A LEVNÝCH SUROVIN S HRAVOU NÍZKOSACHARIDOVOU KUCHAŘKOU!

OBJEVTE RADOST Z VAŘENÍ ZDRAVÉHO JÍDLA Z DOSTUPNÝCH A LEVNÝCH SUROVIN S HRAVOU NÍZKOSACHA – RIDOVOU KUCHAŘKOU!

Proč nízkosacharidová strava?

Nízkosacharidová strava vám může přinést:

 1. Kontrolu hmotnosti: Nízkosacharidová strava vám může pomoci kontrolovat hmotnost nebo dokonce zhubnout, bez nutnosti počítání kalorií. 

 2. Stabilizaci hladiny cukru v krvi: Omezením převážně jednoduchých sacharidů můžete zabránit prudkým výkyvům hladiny cukru v krvi, což uvítáte především pokud jste diabetikem druhého stupně nebo máte insulinovou rezistenci (prediabetem).

 3. Zlepšení energie: Někteří lidé uvádějí (a můžu to také potvrdit), že přechod na nízkosacharidovou stravu zvýšil jejich energetickou úroveň a snížil pocit ospalosti po jídle. Zvýšil se také pocit sytosti a jídla se omezila na 2-3 denně, což je rozhodně při inzulínové rezistenci pro vyčerpanou slinivku jedině přínosem. Omezením sacharidů a zvýšením tuků v jídle se také výrazně sníží chuť na sladká jídla a tzv. junkfood (čipsy, sladkosti, vysoce průmyslově zpracované potraviny, atd.).

 4. Podporu kardiovaskulárního zdraví: Správně nastavená nízkosacharidová strava může vést ke snížení hladiny „špatného“ cholesterolu a zvýšení hladiny „dobrého“ cholesterolu, což může podpořit zdraví vašeho srdce.

Nízkosacharidová strava může přinést nejen tyto benefity a zlepšení fyzického zdraví, ale také příjemné oživení vašeho jídelníčku.

Nová e-kuchařka vám přináší:

  • zdravé recepty pro každý den: jednoduché, chutné a vyvážené recepty, které nezatíží váš rozpočet,

  • dostupné suroviny: nemusíte hledat exotické a drahé ingredience, vychutnávejte skvělá jídla s běžnými potravinami,

  • inspiraci k vaření: každý recept přináší nový pohled na nízkosacharidovou stravu, rozšiřte svůj jídelníček o nové pokrmy a užívejte si rozmanitost,

  • časovou úsporu: nemusíte prohledávat internet kvůli novým receptům, vše najdete na jednom místě.

Hravá nízkosacharidová kuchařka

Hravá nízkosa charidová kuchařka

Jaká jídla v ní najdete?

Je e-kuchařka pro vás?

Kdo jsem?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla. Všechna provázela těhotenská cukrovka. 

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a následně  radiologického asistenta na vysoké škole. S malou osmiletou rodičovskou pauzou pracuji od roku 2006 na radioterapii.

A právě trojitá zkušenost s těhotenskou cukrovkou, prediabetem a má vášeň k jídlu, mě zavedla novým směrem -> k dalšímu studiu nejen nízkosacharidové výživy, ale i celkového zdravého životního stylu a nastavení mysli. Nízkosacharidovou stravou, pohybem a nastavením mysli jsem docílila snížení hmotnosti a hlavně kontrolu nad svou hladinou cukru v krvi.

Stala jsem se Průvodkyní nízkosacharidovou stravou a provedu vás s klidem a pohodou prediabetem i těhotenskou cukrovkou.

Co o Hravé kuchařce říkají první čtenářky?

"Recepty v kuchařce jsou velice jednoduché, rychlé, zvládnou je v pohodě i maminky na rodičovské dovolené, ale i ty, které vařit příliš neumí a nebaví je to. Každý si v ní najde recept dle toho, co má rád. Oceňuji přehlednou strukturu u každého receptu - ingredience, doba přípravy, počet porcí, ale i výživové hodnoty. Kuchařka je jistě skvělým pomocníkem těm, kteří sacharidy z různých důvodů jíst nemohou nebo z jiných důvodů nechtějí. Jako maminka na rodičovské velice kuchařku oceňuji a hned jsem se vydala na nákup potřebných surovin, abych mohla udělat skvělou, výživnou pomazánku z červené řepy, kterou jsme doposud ráda kupovala, jelikož jsem se domnívala, že je složité vyrobit si ji doma. Běžte do toho i vy, nekuchtíci a nebudete litovat."
"Skvěle propracovaná kuchařka se vším, co tam má být. Určitě si podle ní něco nového uvařím, jelikož se v mojí rodině diabetes také vyskytuje. Snažím se omezit cukry a proto je pro mě dobrou motivací. 👍😉"
Renata Forgáčová
"Vaše recepty jsou skvělé, jednoduché a z dostupných surovin. Kuchařka je i graficky moc hezká. Moc Vám fandím a ráda se u Vás inspiruji."
Petra Pospíšilová

Jaká je cena za e-kuchařku Hravá nízkosacharidová kuchařka?

E-kuchařku si cením na 300 Kč. 

Do konce března 2024 ji můžete mít za zvýhodněnou cenu 250 Kč v rámci oslav třech let založení projektu Bez cukru hravě a zdravě.

 • Obsahuje cca 130 receptů, které jsou vhodné nejen při nízkosacharidovém stravování, ale také při těhotenské cukrovce, pro vyznavače slowcarb (strava s pomalými sacharidy – luštěniny, celá zrna, atd.), při inzulínové rezistenci a diabetu druhého stupně (po konzultaci s lékařem).
 • E-kuchařka obsahuje rozpis ingrediencí, počet porcí, časovou náročnost, postup samotného receptu, fotografii a samozřejmě nutriční hodnoty daného pokrmu.
 • Recepty jsou koncipovány pro nízkosacharidovou stravu v rozmezí 150g-120g sacharidů za den, proto v kuchařce najdete i recepty, které obsahují luštěniny a vhodné obiloviny.
 • Recepty si můžete upravovat libovolně podle vaší momentální chuti a pokud nemáte zrovna chuť na nízkosacharidové jídlo, můžete si jej upravit z verze lowcarb na verzi slowcarb doplněním vhodné přílohy.
 • Všechny recepty prošly náročnou testovací skupinou (tři děti a manžel a někdy také návštěvy a zbytek rodiny :-D).

Projížděním internetu, Facebooku, Instagramu, TikToku, atd. strávíte podstatně více vašeho času než prolistováním jedné e-kuchařky :-). Není lepší si tento drahocenný čas ušetřit a věnovat jej vašim dětem? Partnerovi? Sama sobě?

E-kuchařku si samozřejmě můžete vytisknout, ale dále prosím nesdílet :-).

 

Na jaké recepty se můžete těšit?

Pokud už se nechcete trápit vymýšlením jídel, nebaví vás sjíždění internetu a chcete mít svou inspiraci stále po ruce, potom je tato e-kuchařka pro vás jako dělaná!

Neváhejte a objednejte si jedinečnou Hravou nízkosacharidovou kuchařku za zaváděcí cenu 250 Kč  ještě dnes a můžete ji začít využívat okamžitě!

E-kuchařka vám přijde e-mailem hned po obdržení platby ve formátu pdf. Velikost e-kuchařky je cca 130MB.

Kupte si novou e-kuchařku a objevte, jak může nízkosacharidová strava přinést radost a energii do vašeho každodenního života. Začněte už dnes s radostí a zdravím na talíři!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.