Chcete hubnout a cítit se u toho v pohodě, ale vydržet je strašně těžké? Chybí Vám pozitivní motivace?

Chcete začít žít zdravě? Ztrácíte se ve všech těch dietách a doporučeních? Nedokážete se donutit k pohybu? Jste z toho všeho smutná, rozčarovaná a nešťastná? 

Vím, jak se cítíte!

Všechny tyhle pocity znám moc dobře!

Za svůj život jsem prošla neuvěřitelným množstvím diet a nesmyslných cvičení, které nakonec všechny vedly k jojo efektu. Především proto, že jsem u ničeho neměla vůli vydržet. Nedokázala jsem se donutit ke každodennímu pohybu a k dodržování zdravého životního stylu.

Co bych dala za takový nakopávač, který bych mohla mít stále na očích. Nosit si jej v kabelce, rozvěsit po domě a mít jej k dispozici kdykoliv potřebuji…

Mám pro Vás dobrou zprávu 🙂

Na základě mých zkušeností s těhotenskou cukrovkou, řešením prediabetu, hubnutím a udržováním zdravého životního stylu, jsem pro Vás vymyslela a vyrobila motivační kartičky, které stále využívám i já.

Kartičky jsem vypracovala na míru každé ženě, která:

  • chce zhubnout,
  • jíst zdravě,
  • mít zdravé sebevědomí,
  • se chce mít zdravě ráda
  • a chce být neustále pozitivně motivována.

Kartiček je celkem 82 a jsou rozděleny do čtyř kategorií.

Kdo jsem?

Jaké kartičky balíček obsahuje?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří obyčejných dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla. Všechna provázela těhotenská cukrovka. V lednu 2022 mi byl diagnostikován prediabetes. Více si můžete přečíst v sekci „O mně“.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a následně  radiologického asistenta na vysoké škole. Pracovala jsem 10 let na radioterapii a pak šla na opravdu hodně dlouhou mateřskou :-). 

A právě mé tři zkušenosti s těhotenskou cukrovkou a prediabetem mě zavedly novým směrem -> k dalšímu studiu nejen výživy, ale i celkového zdravého životního stylu a nastavení mysli. 

Stala jsem se Průvodkyní výživou při diabetu a provedu Vás s klidem a pohodou nejen těhotenskou cukrovkou.

Zajímá Vás, jak kartičky vypadají?

A jak se kartičky ženám líbí?

"Nechce se Vám hýbat stejně jako mně? Zaručeně Vám pomohou pohybové kartičky stejně jako mně. Každý týden alespoň jednou jsem si vytáhla jednu a šla rovnou do praxe, kartičky mě donutily pohnout se z místa, vřele doporučuji."
Tady může být vaše recenze
Paní Úžasná
motivátorka
"Motivační kartičky jsou nádherně vizuálně zpracované a už jen pohled na ně Vám vykouzlí úsměv na tváři. Kartičky jsou rozděleny do několika kategorií a dokáží podpořit v každé situaci. Nemáte dostatek pohybu? Pohybová kartička nabídne spoustu zajímavých možností, jak rozhýbat tělo a nejspíš si vyzkoušíte i nějaké nové druhy pohybových aktivit. Do kategorie se správnými stravovacími návky doporučuji sáhnout každý týden aspoň jednou, neboť člověk zapomíná... V ostatních kategoriích jsou kartičky různého charakteru. Každá z nich ale potěší, povzbudí a pohladí na duši – třeba ve chvíli, kdy byste nejraději sáhli po čokoládě. Motivační kartičky se mi moc líbily a přinesly mi nejen spoustu zajímavých tipů ohledně stravování, ale také radost a podporu na mé cestě za zdravějším životním stylem."
Eva Ivanov Kavková
certifikovaný praktik metody Emoční kód

Jak můžete s kartičkami pracovat?
Možností je spousta, určitě si najdete pro sebe ten pravý způsob.
Tady je pár příkladů:

Jaký mají kartičky formát?

Pro ideální velikost kartiček zvolte tisk na A4 na šířku a počet kartiček na stranu dejte 9. Tiskněte na tvrdý (foto) papír a pouze jednostranně.

Jaká je cena za Motivační kartičky?

Na kolik si kartičky cením?

Na 164 Kč >> 

to jsou 2 Kč za jednu kartičku! 

To je fér cena, nemyslíte? Co si v dnešní době koupíte za DVĚ KORUNY? 🙂 

Stále nevíte, jestli jsou Motivační kartičky právě pro Vás?

Jsou pro Vás pokud:

Pokud jste si odpověděla alespoň dvakrát ANO, potom jsou kartičky pro Vás jako dělané!

Neváhejte a objednejte si jedinečné MOTIVAČNÍ KARTIČKY ještě dnes a můžete je začít využívat okamžitě!

Kartičky Vám přijdou e-mailem ve formátu PDF k vytištění hned po obdržení platby.

Pojďme už udělat pro VAŠE zdraví, pohodu a zdravý životní styl maximum!

Budu ráda, když mi napíšete, jak se Vám kartičky líbí na ajusa@soltis.cz.