(NE)sladké těhotenství, (NE)sladký život

Vím, jak se cítíte!

Všechny tyhle pocity znám moc dobře! Také jsem ve svých třech „cukrových“ těhotenstvích stále tápala, sjížděla internet a vymýšlela nová a nová jídla, která by mi prošla měřením a také mě zasytila… 

Ta nejlepší a zároveň jednoduchá jídla, která si můžete ladit podle Vaší aktuální chuti, jsem pro Vás sepsala do nové e-kuchařky.

Každodenní recepty nejen při těhotenské cukrovce

Je nová e-kuchařka pro Vás?

Kdo jsem?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří obyčejných dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla. Všechna provázela těhotenská cukrovka. 

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a následně  radiologického asistenta na vysoké škole. Pracovala jsem 10 let na radioterapii a pak šla na opravdu hodně dlouhou mateřskou :-). 

A právě trojitá zkušenost s těhotenskou cukrovkou, prediabetem a má vášeň k jídlu, mě zavedla novým směrem -> k dalšímu studiu nejen výživy, ale i celkového zdravého životního stylu a nastavení mysli. 

Stala jsem se Průvodkyní výživou při diabetu a provedu Vás s klidem a pohodou prediabetem i těhotenskou cukrovkou.

Co v e-kuchařce najdete?

Obsah 🙂

Jak na přílohy, aby byly vhodné při GDM i nízkosacharidové stravě.

Přehled denních jídel a jejich specifika.

Jak na polévky, aby byly vhodné nejen při GDM.

75 receptů ke všem denním jídlům.

A samozřejmě fotografie pokrmů. 🙂

Co o e-kuchařce říkají první čtenářky?

"Již si nemusíte lámat hlavu s hledáním receptů a přemýšlet, co jíst a vařit během těhotenské cukrovky, abyste měla vyvážený jídelníček. E-kuchařka od Andrey obsahuje spoustu rozmanitých, lahodně vypadajících receptů vhodných právě pro těhulky s těhotenskou cukrovkou a samozřejmě nejen pro ně. Získáte pestrý jídelníček na celý den, kterým se můžete inspirovat během celého období těhotenství a určitě i poté. Recepty jsou z běžných surovin. Pro některé suroviny si skočíte do zdravé výživy. E-kuchařka je zároveň pro všechny příznivce zdravé výživy. Pro ty, kteří chtějí získat zaručené recepty, které jsou vyzkoušené a chutné. Už se těším, až některé vyzkouším."
"E-kuchařka je vynikající pomocník pro maminky s těhotenskou cukrovkou. Jsou v ní prima recepty nejen pro ně, prostě super!"
Hana Žáková
ekonom
"E-book receptů nejen při těhotenské cukrovce je perfektně a systematicky sestavená kuchařka. Nejsem žena s těhu cukrovkou, ale vyhovuje mi styl stravy LOW-CARB. V kuchařce jsou velice užitečné tipy, hlavně na snídaně, ve kterých já se odbývám...😁 Různorodé suroviny, vaječné muffiny a spousta druhů pomazánek... prostě pecka. Opravdu mraky užitečných informací na jednom místě a hlavně od dámy, s vlastní zkušeností 👏👌Děkuji 🙂"
"Pokaždé, když zapnu IG, těším se, jaký recept na mě od Andy vyskočí. Nyní mám krásně všechny recepty na jednom místě 🙂. Je úžasné sledovat její kulinářské umění ze snadno dostupných surovin. Začátek e-kuchařky mě mile překvapil důležitými informacemi o jednotlivých fázích dne - čemu se vyhnout, co je důležité, na co se zaměřit. Doporučuji všemi deseti 💚!"
"Zajímám se o low-carb stravování, navíc v rodině máme diabetika II. typu, a tak mě tato kuchařka okamžitě zaujala. V prvních osmi teoretických kapitolách je stručně a jasně shrnuto, jak by měla vypadat jednotlivá jídla dne a na co si dát pozor při výběru surovin. Zajímavé a srozumitelné čtení i pro mě, laika a ne-diabetika. A pak už následuje 75 receptů, od pomazánek, přes různé placičky, hlavní jídla, polévky, přílohy a překvapivě i sladká jídla! Jsem opravdu nadšená, recepty jsou zajímavé i z hlediska použitých surovin, které by mě samotnou nenapadly a přitom nejde o žádnou exotiku. Také se mi líbí, že každý recept doprovází fotografie, abych si udělala představu, jak má výsledný pokrm vypadat. Tuto kuchařku rozhodně doporučuji jako inspiraci i pro ne-diabetiky a pro diabetiky bude obrovskou úsporou času při hledání vhodných receptů."
Hana Humpolíková
maminka v domácnosti

K e-kuchařce získáte automaticky i praktický bonus 👇

Zapisovací deník

Vyrobila jsem pro Vás jednoduchý zapisovací deník k vytištění, přímo na míru potřebám ženy s GDM.  Díky tomuto deníku budete mít přehled o tom, jaké byly výsledky měření, jaká byla dávka inzulínu a co jste zrovna jedla. Tištěnou plnou verzi tohoto deníku si můžete zakoupit zde>>.

  • Hodnota bonusu je 50 Kč.

Jaká je cena za e-kuchařku Každodenní recepty nejen při těhotenské cukrovce?

E-kuchařku si cením na 250 Kč. 

  • Obsahuje 75 receptů, které jsou vhodné nejen při těhotenské cukrovce, ale i pro vyznavače lowcarb (nízkosacharidové stravy) a slowcarb (strava s pomalými sacharidy – luštěniny, celá zrna, atd.). 
  • Obsahuje detailně popsaná jednotlivá denní jídla při těhotenské cukrovce i se svými úskalími a doporučení, jak je v pohodě zvládnout.
  • U sacharidových jídel je napsáno i množství sacharidů, takže to nemusíte zdlouhavě hledat v kalorických tabulkách.
  • Recepty si můžete upravovat libovolně podle Vaší momentální těhotenské chuti.
  • Všechny recepty prošly náročnou testovací skupinou (tři děti a manžel a někdy také návštěvy a zbytek rodiny :-D).

Projížděním internetu, Facebooku, Instagramu, TikToku, atd. strávíte podstatně více Vašeho času než přečtením a aplikováním jedné e-kuchařky? :-). Není lepší si tento drahocenný čas ušetřit a věnovat jej Vašim dětem? Partnerovi? Sama sobě?

Garance

Když zjistíte, že tyto recepty nejsou nic pro Vás, bez řečí Vám do čtrnácti dní vrátím Vaše peníze zpět.

Pokud už se nechcete trápit vymýšlením jídel, nebaví Vás sjíždění internetu a chcete mít svou inspiraci stále po ruce, potom je tato e-kuchařka pro Vás jako dělaná!

Neváhejte a objednejte si jedinečnou e-kuchařku Každodenní recepty nejen při těhotenské cukrovce ještě dnes a můžete ji začít využívat okamžitě!

E-kuchařka Vám přijde e-mailem hned po obdržení platby.

Tak pojďme už společně vyzrát nad vysokou hladinou cukru, nad nekonečným hladem a špatnými pocity a udělat nejen pro VAŠE nenarozené miminko, ale i pro VÁS maximum!

Budu ráda, když mi napíšete, jak se Vám e-kuchařka líbila na ajusa@soltis.cz.