Vím, jak se cítíte!

Všechny tyhle pocity znám moc dobře! Také jsem ve svých třech „cukrových“ těhotenstvích stále tápala, sjížděla internet a vymýšlela nová a nová jídla, která by mi prošla měřením a také mě zasytila… 

Ta nejlepší a zároveň jednoduchá jídla, která si můžete ladit podle Vaší aktuální chuti, jsem pro Vás sepsala do e-kuchařky.

Každodenní recepty nejen při těhotenské cukrovce

Je e-kuchařka pro Vás?

Kdo jsem?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla. Všechna provázela těhotenská cukrovka. 

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a následně  radiologického asistenta na vysoké škole. Pracovala jsem 10 let na radioterapii a pak šla na opravdu hodně dlouhou mateřskou :-). 

A právě trojitá zkušenost s těhotenskou cukrovkou, prediabetem a má vášeň k jídlu, mě zavedla novým směrem -> k dalšímu studiu nejen výživy, ale i celkového zdravého životního stylu a nastavení mysli. 

Stala jsem se Průvodkyní nízkosacharidovou stravou a provedu Vás s klidem a pohodou prediabetem i těhotenskou cukrovkou.

Co v e-kuchařce najdete?

Obsah 🙂

Jak na přílohy, aby byly vhodné při GDM i nízkosacharidové stravě.

Přehled denních jídel a jejich specifika při GDM.

Jak na polévky, aby byly vhodné nejen při GDM.

99 + 2 receptů ke všem denním jídlům.

A samozřejmě fotografie pokrmů. 🙂

Co o e-kuchařce říkají první čtenářky?

"Již si nemusíte lámat hlavu s hledáním receptů a přemýšlet, co jíst a vařit během těhotenské cukrovky, abyste měla vyvážený jídelníček. E-kuchařka od Andrey obsahuje spoustu rozmanitých, lahodně vypadajících receptů vhodných právě pro těhulky s těhotenskou cukrovkou a samozřejmě nejen pro ně. Získáte pestrý jídelníček na celý den, kterým se můžete inspirovat během celého období těhotenství a určitě i poté. Recepty jsou z běžných surovin. Pro některé suroviny si skočíte do zdravé výživy. E-kuchařka je zároveň pro všechny příznivce zdravé výživy. Pro ty, kteří chtějí získat zaručené recepty, které jsou vyzkoušené a chutné. Už se těším, až některé vyzkouším."
"E-kuchařka je vynikající pomocník pro maminky s těhotenskou cukrovkou. Jsou v ní prima recepty nejen pro ně, prostě super!"
Hana Žáková
ekonom
"E-book receptů nejen při těhotenské cukrovce je perfektně a systematicky sestavená kuchařka. Nejsem žena s těhu cukrovkou, ale vyhovuje mi styl stravy LOW-CARB. V kuchařce jsou velice užitečné tipy, hlavně na snídaně, ve kterých já se odbývám...😁 Různorodé suroviny, vaječné muffiny a spousta druhů pomazánek... prostě pecka. Opravdu mraky užitečných informací na jednom místě a hlavně od dámy, s vlastní zkušeností👏👌🙂"
"Pokaždé, když zapnu IG, těším se, jaký recept na mě od Andy vyskočí. Nyní mám krásně všechny recepty na jednom místě 🙂. Je úžasné sledovat její kulinářské umění ze snadno dostupných surovin. Začátek e-kuchařky mě mile překvapil důležitými informacemi o jednotlivých fázích dne - čemu se vyhnout, co je důležité, na co se zaměřit. Doporučuji všemi deseti 💚!"
"Zajímám se o low-carb stravování, navíc v rodině máme diabetika II. typu, a tak mě tato kuchařka okamžitě zaujala. V prvních osmi teoretických kapitolách je stručně a jasně shrnuto, jak by měla vypadat jednotlivá jídla dne a na co si dát pozor při výběru surovin. Zajímavé a srozumitelné čtení i pro mě, laika a ne-diabetika. A pak už následuje 75 receptů, od pomazánek, přes různé placičky, hlavní jídla, polévky, přílohy a překvapivě i sladká jídla! Jsem opravdu nadšená, recepty jsou zajímavé i z hlediska použitých surovin, které by mě samotnou nenapadly a přitom nejde o žádnou exotiku. Také se mi líbí, že každý recept doprovází fotografie, abych si udělala představu, jak má výsledný pokrm vypadat. Tuto kuchařku rozhodně doporučuji jako inspiraci i pro ne-diabetiky a pro diabetiky bude obrovskou úsporou času při hledání vhodných receptů."
Hana Humpolíková
maminka v domácnosti

K e-kuchařce získáte automaticky i praktický bonus 👇

Zapisovací deník

Vyrobila jsem pro Vás jednoduchý zapisovací deník k vytištění, přímo na míru potřebám ženy s GDM.  Díky tomuto deníku budete mít přehled o tom, jaké byly výsledky měření, jaká byla dávka inzulínu a co jste zrovna jedla. Tištěnou plnou verzi tohoto deníku si můžete zakoupit zde>>.

  • Hodnota bonusu je 50 Kč.

Jaká je cena za e-kuchařku Každodenní recepty nejen při těhotenské cukrovce?

E-kuchařku si cením na 300 Kč.

  • Obsahuje 99 + 2 bonusové recepty, které jsou vhodné nejen při těhotenské cukrovce, ale i pro vyznavače lowcarb (nízkosacharidové stravy) a slowcarb (strava s pomalými sacharidy – luštěniny, celá zrna, atd.). 
  • Obsahuje detailně popsaná jednotlivá denní jídla při těhotenské cukrovce i se svými úskalími a doporučení, jak je v pohodě zvládnout.
  • U sacharidových jídel je napsáno i množství sacharidů, takže to nemusíte zdlouhavě hledat v kalorických tabulkách.
  • Recepty si můžete upravovat libovolně podle Vaší momentální těhotenské chuti.
  • Všechny recepty prošly náročnou testovací skupinou (tři děti a manžel a někdy také návštěvy a zbytek rodiny :-D).

Projížděním internetu, Facebooku, Instagramu, TikToku, atd. strávíte podstatně více Vašeho času než přečtením a aplikováním jedné e-kuchařky? :-). Není lepší si tento drahocenný čas ušetřit a věnovat jej Vašim dětem? Partnerovi? Sama sobě?

E-kuchařku si samozřejmě můžete vytisknout.

Na jaké recepty se můžete těšit?

Pokud už se nechcete trápit vymýšlením jídel, nebaví Vás sjíždění internetu a chcete mít svou inspiraci stále po ruce, potom je tato e-kuchařka pro Vás jako dělaná!

Neváhejte a objednejte si jedinečnou e-kuchařku Každodenní recepty nejen při těhotenské cukrovce ještě dnes a můžete ji začít využívat okamžitě!

E-kuchařka Vám přijde e-mailem hned po obdržení platby.

Tak pojďme už společně vyzrát nad vysokou hladinou cukru, nad nekonečným hladem a špatnými pocity a udělat nejen pro VAŠE nenarozené miminko, ale i pro VÁS maximum!

Budu ráda, když mi napíšete, jak se Vám e-kuchařka líbila na ajusa@soltis.cz.