OBJEV UNIKÁTNÍ CESTU KE ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU

Nauč se stravovat nízkosacharidově, zamiluj se do pohybu a nastav svou mysl na změnu.

Možná tě už delší dobu trápí tyto otázky:

  • Snažíš se stále dokola zhubnout a hledáš ideální stravovací styl, při kterém nebudeš mít hlad a který by ti vyhovoval?
  • Chceš jíst zdravěji?
  • Láká tě nízkosacharidové (lowcarb) stravování?
  • Nebo jsi měla v těhotenství těhotenskou cukrovku? Dietu jsi kvůli miminku pilně dodržovala, ale po porodu jsi zase plynule přešla k předchozímu stylu stravování? Kila šla opět nahoru a objevil se i předstupeň cukrovky druhého typu?
  • Špatně zvládáš vysoké dávky jednoduchých cukrů?
Nezoufej, na všechny tyto otázky mám odpověď a tou je nový online kurz:
HRAVĚ NÍZKOSACHARIDOVĚ
HRAVĚ NÍZKO
SACHARI
DOVĚ

Proč omezit cukry ve stravě?

V současné době neustále vzrůstá počet žen s těhotenskou cukrovkou, obezitou a inzulínovou rezistencí. Důvodem je špatně zvolená strava plná jednoduchých cukrů, průmyslově zpracovaných potravin, polotovarů, jídel z fastfoodů, atd. Pokud jsi například prošla těhotenskou cukrovkou, máš až sedmkrát vyšší riziko rozvoje cukrovky druhého typu než ženy bez těhotenské cukrovky. Cukr ve všech svých možných podobách je v současné době téměř v každé zpracované potravině i tam, kde by jej člověk vůbec nečekal (např. v uzeninách). 

Možností, jak oddálit zdravotní potíže, zhubnout a cítit se skvěle je přechod na stravu s nízkým obsahem sacharidů (cukrů), také známou jako lowcarb. Ze své vlastní zkušenosti mohu říci, že jsem se přechodem na tento životní styl zbavila neustálého pálení žáhy, nadýmání, zavodnění, také bolestí kloubů a chronické únavy. Příjemným benefitem je samozřejmě úbytek tělesné hmotnosti.

O čem je kurz?

Díky kurzu se naučíš jíst nízkosacharidově tak, aby se tvůj organismus na změnu postupně adaptoval a abys se vyhla všem nežádoucím účinkům rychlého přechodu na jiný stravovací styl (možná jsi už někdy slyšela termín „sacharidová chřipka“ a přesně tomuhle příznaku rychlé změny stravy se krásně vyhneme). Budeme postupně sacharidy snižovat a vyměňovat jednoduché cukry za složité (ty zdravé), až dosáhneme hranice 120g vhodných sacharidů za den. 

Vyhýbat se nebudeme ani luštěninám, ani kvalitním obilovinám, ani ovoci. Dozvíš se, co je to glykemický index potravin a jak se s ním dá pracovat (snižovat jej) a co je to glykemická nálož.

Recepty v kurzu jsou tvořené výhradně z místních a sezónních surovin. Žádná potravina zde není zakázaná – svůj prostor v jídelníčku si najde ovoce, luštěniny, obiloviny a dokonce i kváskový chléb. V rámci kurzu tyto potraviny naučíš zařazovat do svého jídelníčku tak, aby nezvyšovaly krevní cukr.

V rámci kurzu najdeš a postupně zařadíš vhodný pohyb do každého dne. Budeme v něm řešit a zvládat také chutě na sladké, půsty a jejich zařazení do každého dne. A hlavně se naučíš, jak všechno skloubit tak, aby to pro tebe fungovalo na maximum!

Součástí kurzu je také práce s myslí ve formě afirmací, podporujících a motivačních kartiček a sebeláskových technik pro zvýšení efektu celého kurzu. Na konci kurzu se budeš cítit skvěle a budeš ke svému tělu přistupovat láskyplně :-), což podpoří tvé hubnutí.

Dozvíš se také něco málo o ženské cykličnosti a o jejím vlivu na stravování, pohyb a půsty.

Kurz obsahuje 7 na sebe navazujících lekcí s praktickými úkoly, abys mohla rovnou nové vědomosti aplikovat do praxe a 2 bonusové lekce.

Jak probíhá?

Kurz začíná ihned po úhradě kurzovného, do mailu ti obratem přijdou přihlašovací údaje a můžeš se hned vrhnout na první lekci! Každý další týden se ti v členské sekci na mém webu otevře nová lekce. Lekce jsou ve formě textu. Součástí každé lekce jsou 2 – 4 recepty ve formě pdf, takže si je můžeš i vytisknout. 

Do celého online kurzu budeš mít přístup celý rok od uhrazení, aby sis jej mohla projít vlastním tempem a k lekcím se vracet. Na novou lekci tě vždy včas upozorní e-mail. Samozřejmostí je má podpora na e-mailu po celou dobu kurzu – můžeš se mě ptát na cokoliv ohledně kurzu, ráda odpovím.

Co v kurzu nenajdeš?

V kurzu nenabízím ani nepropaguji žádné doplňky stravy, žádné „sáčkové“ diety, polotovary a podobné „dietní“ záležitosti. V kurzu nebudeme řešit zdravotní stav, medikaci a nemoce. Nebudeme praktikovat ketogenní dietu, vše se bude pohybovat v rámci 120 -150g sacharidů. Výjimkou je bonusová lekce cyklických ketogenních diet.

V kurzu rozhodně nebudeš hladovět, nebudeš muset nakupovat drahé suroviny a vymýšlet složité recepty. 

Jaké lekce tě v kurzu čekají?

LEKCE 1

Položíme základy nízkosacharidovému stravování. Lekce obsahuje všechny důležité informace o nízkosacharidovém stravování. Jaké volit potraviny a na co všechno je dobré dát si při tomto stylu stravování pozor.

LEKCE 2

Podíváme se na zoubek chuti na sladké. Rozebereme fyzické i psychické úrovně chutí na sladké a povíme si, jak s ní pracovat. Dozvíš se, co je to glykemický index a glykemická nálož a budeš s nimi umět pracovat.

LEKCE 3

V lekci se dozvíš, proč je dobré postupně začít s pohybem a zjistíš, jaký typ pohybu je pro tebe nejvhodnější. Dozvíš se, co by měla obsahovat tvá strava před aktivní zátěží a co by měla obsahovat také po aktivní zátěži.

LEKCE 4

Tato lekce je o lásce k sobě samé. A pokračujeme ve snižování sacharidů ve stravě.

LEKCE 5

V páté lekci se dozvíš, jak můžeš vařit klasická jídla nízkosacharidově tak, aby to doma nikdo nepoznal :-).

LEKCE 6

Povíme si o benefitech půstu, jaké jsou druhy půstu, jak s nimi postupně začít a na co si dát pozor.

LEKCE 7

Všechno shrneme a pěkně spojíme dohromady, aby to fungovalo jako tvůj nový životní styl.

Kdo jsem?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla, provázela je těhotenská cukrovka. Po třech (NE)sladkých těhotenstvích mi zůstala kila navíc a byl mi diagnostikován prediabetes (předstupeň cukrovky druhého typu). Nebylo to však pouze „zásluhou“ těhotenské cukrovky, ale celkově špatného životního stylu, který jsem vedla prakticky celoživotně. 

Začala jsem se aktivně zajímat o zdravý životní styl, praktikovat jej, propagovat a také se vzdělávat nejen v oblasti výživy, ale také v oblasti nastavení mysli. 

Stala jsem se průvodkyní lowcarb stravou a provedu tě s klidem a pohodou nízkosacharidovou dietou. 

Co na kurz Hravě nízkosacharidově říkají ženy, které si jím prošly?

"Bylo to super. Moc jsem si to užila a načerpala nové informace."
anonymní uživatelka
"Hravě nízkosacharidově, obsah opravdu odpovídal názvu. Byla to pro mne hra podložená teoretickým základem ve formě textů, které mi pomohly porozumět více danému tématu a krokům, které jsem v jednotlivých týdnech dělala. Super mi přišlo postupné snižování množství přijímaného cukru a nahrazování tak, abych měla dost živin. A nejvíce inspirace jsem načerpala z ověřených receptů. Vše jsem opravdu brala jako hru a moc jsem si kurz užila a v započatých krocích budu pokračovat, protože se cítím lépe se svým zažíváním. Andrejko díky."
Hana Böhmová
"Kurz je pečlivě zpracovaný a informace jsou srozumitelně vysvětlené a zajímavé, oceňuji i konkrétní recepty."
anonymní uživatelka
"Minikurz Hravě Nízkosacharidově pro mě byl užitečnou oporou při mé čerstvě diagnostikované těhotenské cukrovce. Ačkoliv jsem nepotřebovala sacharidy snižovat pod 200g, prošla jsem si všechny lekce a načerpala inspiraci na přípravu všech chodů – receptů totiž není nikdy dost! 🙂 Neobvyklým zpestřením kurzu byly i motivační afirmace a živá vysílání. Děkuji!"
Zde vidíš míry kurzistky před začátkem kurzu a po jeho skončení.
"Lekcie boli napísané jasne , výstižne, doplnené skúsenosťami a osobnými poznatkami. Bolo možné sa pýtať aj na osobné problémy. Osobná zainteresovanosť a ochota zodpovedať všetky naše otázky bola osviežujúca. Ďakujem."
anonymní uživatelka
"Moc se mi líbilo zpracování veškerých lekcí na webových stránkách. Máte krásně vytvořené PDF materiály jako je tabulka na zapisování jídelníčku nebo inspirace na recepty. Taky se mi líbí jak jste využila strukturování na fb je to pak přehlednější člověk dvakrát klikne a hned má to co hledal! Kurz byl fajn, obohacující, hezky zpracovaný. Moc děkuji za možnost se ho zúčastnit."
anonymní uživatelka
"Z kurzu si odnesou mnoho poznatků nejen maminky po těhotenské cukrovce, ale i lidé bez diabetu, kteří se snaží jíst zdravě a odbourat zbytečné sacharidy ze stravy. Jídelníčky jsou nápadité, srozumitelné a jídla levná a rychlá na přípravu."
Hana Žáková
ekonom
"O tento způsob stravování a životního stylu se zajímám už delší dobu a snažím se ho uvádět do našeho rodinného života. Máme v rodině diabetiky I.stupně. Dostala jsem od vás nové informace a hlavně ucelený pohled a srozumitelné vysvětlení. Za kurz vám moc děkuji 🙂."
anonymní uživatelka

Recenze jsou od skutečných uživatelek, které prošly demoverzí kurzu a na základě dotazníku spokojenosti mi dobrovolně předaly své zkušenosti s tímto kurzem.

Určitě Tě zajímá, co vše je součástí kurzu?

7 LEKCÍ KURZU

O nízkosacharidové stravě, půstu, pohybu a odpočinku.

TABULKA NA ZÁPIS JÍDLA

Ke každému týdnu si můžeš stáhnout tabulku pro zápis svého jídelníčku.

TABULKA TVÉHO POKROKU

Zde si můžeš zapisovat své míry a váhu na začátku a na konci kurzu, abys věděla, jaké pokroky děláš.

TABULKA POHYBOVÉ AKTIVITY

Abys měla svůj pohyb pod kontrolou.

ZÁPISNÍK

Sebepoznávací zápisník k vytištění.

TAHÁK

Potravinový tahák k vytištění.

RECEPTY

Každý týden nové, jednoduché a levné recepty z místních, sezónních surovin. Součástí jsou i výživové hodnoty jednotlivých jídel.

MOTIVAČNÍ KARTIČKY

Součástí kurzu je kompletní sada motivačních kartiček k vytištění. Najdeš na nich afirmace k podpoře sebelásky, motivaci k pohybu, zdravému stravování a celkovému zkvalitnění životního stylu. Hodnota tohoto bonusu je 180 Kč.

BONUSOVÁ LEKCE č.1

V bonusové lekci se dozvíš o cyklických ketogenních dietách. Tato lekce se Ti zpřístupní současně se sedmou lekcí. Hodnota tohoto bonusu je 300 Kč.

BONUSOVÁ LEKCE č.2

Ve druhé bonusové lekci se dozvíš něco málo o ženské cykličnosti a jejím vlivu na chutě na sladké, na pohybovou aktivitu, atd. Lekce je přístupná od začátku kurzu. Hodnota tohoto bonusu je 150 Kč.

Možná si říkáš, je kurz Hravě níkosacharidově vůbec pro mě?

Kurz je vhodný pro ženy, které:

Kurz není vhodný pro:

Pokud máš jakýkoliv zdravotní problém nebo se s něčím léčíš, nejprve se, prosím, poraď se svým ošetřujícím lékařem o vhodnosti nízkosacharidového stravování a půstu!

Na kolik si kurz Hravě nízkosacharidově cením?

Celý tento kurz si cením na 2500 Kč.

Do 30.9.2023 jej nabízím za sníženou cenu 1500 Kč, protože je kurz individuální a bez podpory ve Facebookové skupině.

Garance vrácení peněz

Pokud do 14 dní od nákupu online kurzu Hravě nízkosacharidově zjistíš, že kurz není nic pro tebe, vrátím ti peníze.

Pokud máš jakýkoliv zdravotní problém nebo se s něčím léčíš, nejprve se, prosím, poraď se svým ošetřujícím lékařem o vhodnosti nízkosacharidového stravování a půstu!

"Pojďme už konečně společně udělat pro TVÉ tělo, mysl i duši maximum!"

Objednávka pro Česko

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Objednávka pro Slovensko

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Potřebuješ pomoct s objednávkou?

Napiš mi na ajusa@soltis.cz

Kontakt       Ochrana osobních údajů       Obchodní podmínky