OBJEVTE UNIKÁTNÍ CESTU KE ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU

Naučte se stravovat nízkosacharidově, zamilujte se do pohybu a nastavte svou mysl na změnu.

OBJEVTE UNIKÁTNÍ CESTU KE ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU

Naučte se stravovat nízkosa – charidově, zamilujte se do pohybu a nastavte svou mysl na změnu.

Možná vás už delší dobu trápí tyto otázky:
 
  • Snažíte se stále dokola zhubnout a hledáte ideální stravovací styl, při kterém nebudete mít hlad a který by vám vyhovoval?
  • Chcete jíst zdravěji?
  • Láká vás nízkosacharidové (lowcarb) stravování?
  • Nebo jste měla v těhotenství těhotenskou cukrovku? Dietu jste kvůli miminku pilně dodržovala, ale po porodu jste zase plynule přešla k předchozímu stylu stravování? Kila šla opět nahoru a objevil se i předstupeň cukrovky druhého typu?
  • Špatně zvládáte vysoké dávky jednoduchých cukrů?
Nezoufejte, na všechny tyto otázky mám odpověď a tou je nový online kurz:
HRAVĚ NÍZKOSACHARIDOVĚ

Proč omezit cukry ve stravě?

V současné době neustále vzrůstá počet žen s těhotenskou cukrovkou, obezitou a inzulínovou rezistencí. Důvodem je špatně zvolená strava plná jednoduchých cukrů, průmyslově zpracovaných potravin, polotovarů, jídel z fastfoodů, atd. Pokud jsi například prošla těhotenskou cukrovkou, máš až sedmkrát vyšší riziko rozvoje cukrovky druhého typu než ženy bez těhotenské cukrovky. Cukr ve všech svých možných podobách je v současné době téměř v každé zpracované potravině i tam, kde by jej člověk vůbec nečekal (např. v uzeninách). 

Možností, jak můžete oddálit zdravotní potíže, zhubnout a cítit se skvěle, je přechod na stravu s nízkým obsahem sacharidů (cukrů), také známou jako lowcarb. Ze své vlastní zkušenosti mohu říci, že jsem se přechodem na tento životní styl zbavila neustálého pálení žáhy, nadýmání, zavodnění, také bolestí kloubů a chronické únavy. Příjemným benefitem je samozřejmě úbytek tělesné hmotnosti.

O čem je kurz?

Díky kurzu se naučíte jíst nízkosacharidově tak, aby se váš organismus na změnu postupně adaptoval a abyste se vyhla všem nežádoucím účinkům rychlého přechodu na jiný stravovací styl (možná jste už někdy slyšela termín „sacharidová chřipka“ a přesně tomuhle příznaku rychlé změny stravy se krásně vyhneme). Budeme postupně sacharidy snižovat a vyměňovat jednoduché cukry za složité (ty zdravé), až dosáhneme hranice 120g vhodných sacharidů za den. 

Vyhýbat se v kurzu nebudeme ani luštěninám, ani kvalitním obilovinám, ani ovoci. Dozvíte se, co je to glykemický index potravin a jak s ním můžete pracovat (snižovat jej) a co je to glykemická nálož.

Recepty v kurzu jsou tvořené výhradně z místních a sezónních surovin. Žádná potravina zde není zakázaná – svůj prostor v jídelníčku si najde ovoce, luštěniny, obiloviny a dokonce i kváskový chléb. V rámci kurzu se tyto potraviny naučíte zařazovat do svého jídelníčku tak, aby nezvyšovaly váš krevní cukr.

V rámci kurzu najdete a postupně zařadíte vhodný pohyb do každého dne. Budeme v něm řešit a zvládat také chutě na sladké, půsty a jejich zařazení do každého dne. A hlavně se naučíte, jak všechno skloubit tak, aby to pro vás fungovalo na maximum!

Součástí kurzu je také práce s vaší myslí ve formě afirmací, podporujících a motivačních kartiček a sebeláskových technik pro zvýšení efektu celého kurzu. Na konci kurzu se budete cítit skvěle a budete ke svému tělu přistupovat láskyplně :-), což podpoří také hubnutí.

Dozvíte se také něco o ženské cykličnosti a o jejím vlivu na stravování, pohyb a půsty.

Kurz obsahuje 7 na sebe navazujících lekcí s praktickými úkoly, abyste mohla rovnou nové vědomosti aplikovat do praxe a 2 bonusové lekce.

Jak probíhá?

Kurz začíná ihned po úhradě kurzovného, do mailu vám obratem přijdou přihlašovací údaje a můžete se hned vrhnout na první lekci! Každý další týden se vám v členské sekci na mém webu otevře nová lekce. Lekce jsou ve formě textu. Součástí každé lekce jsou 2 – 4 recepty ve formě pdf, takže si je můžete i vytisknout. 

Do celého online kurzu budete mít přístup celý rok od uhrazení, abyste si jej mohla projít vlastním tempem a k lekcím se vracet. Na novou lekci vás vždy včas upozorní e-mail. Samozřejmostí je má podpora na e-mailu po celou dobu kurzu – můžete se mě ptát na cokoliv ohledně kurzu, ráda odpovím.

Snižování sacharidů probíhá v kurzu pomalu a pozvolna od 300g sacharidů za den až po 120g sacharidů, v keto dietě do 60g sacharidů za den. A to proto, aby se vaše tělo na změnu stravovacího stylu lépe adaptovalo.

"Hravě nízkosacharidově, obsah opravdu odpovídal názvu. Byla to pro mne hra podložená teoretickým základem ve formě textů, které mi pomohly porozumět více danému tématu a krokům, které jsem v jednotlivých týdnech dělala. Super mi přišlo postupné snižování množství přijímaného cukru a nahrazování tak, abych měla dost živin. A nejvíce inspirace jsem načerpala z ověřených receptů. Vše jsem opravdu brala jako hru a moc jsem si kurz užila a v započatých krocích budu pokračovat, protože se cítím lépe se svým zažíváním. Andrejko díky."
Hana Böhmová

Co v kurzu nenajdete?

V kurzu nenabízím ani nepropaguji žádné doplňky stravy, žádné „sáčkové“ diety, polotovary a podobné „dietní“ záležitosti. V kurzu nebudeme řešit zdravotní stav, medikaci a nemoce. Nebudeme praktikovat ketogenní dietu, vše se bude pohybovat v rámci 120 -150g sacharidů. Výjimkou je bonusová lekce cyklických ketogenních diet.

Nedostanete ode mě ani žádný přesný jídelníček, důvodem je to, že je pro vás daleko lepší naučit se sama skládat svá denní jídla než zabřednout do stereotypního užívání krátkodobého jídelníčku. Upřímně řečeno tím, že byste dostala přesně daný jídelníček, se nic nenaučíte. Smyslem kurzu je i přemýšlení nad skladbou a volbou potravin :-).

V kurzu rozhodně nebudete hladovět, nebudete muset nakupovat drahé suroviny a vymýšlet složité recepty. 

Jaké lekce vás v kurzu čekají?

Kdo jsem?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla, provázela je těhotenská cukrovka. Po třech (NE)sladkých těhotenstvích mi zůstala kila navíc a byl mi diagnostikován prediabetes (předstupeň cukrovky druhého typu). Nebylo to však pouze „zásluhou“ těhotenské cukrovky, ale celkově špatného životního stylu, který jsem vedla prakticky celoživotně. 

Začala jsem se aktivně zajímat o zdravý životní styl, praktikovat jej, propagovat a také se vzdělávat nejen v oblasti výživy, ale také v oblasti nastavení mysli. 

Stala jsem se průvodkyní lowcarb stravou a provedu vás s klidem a pohodou nízkosacharidovou dietou. 

Co na kurz Hravě nízkosacharidově říkají ženy, které si jím prošly?

"Bylo to super. Moc jsem si to užila a načerpala nové informace."
anonymní uživatelka
"Děkuji za inspirativní kurz a srozumitelně podané informace."
anonymní uživatelka
Zde vidíte míry kurzistky před začátkem kurzu a po jeho skončení.
"Kurz je pečlivě zpracovaný a informace jsou srozumitelně vysvětlené a zajímavé, oceňuji i konkrétní recepty."
anonymní uživatelka
"Minikurz Hravě Nízkosacharidově pro mě byl užitečnou oporou při mé čerstvě diagnostikované těhotenské cukrovce. Ačkoliv jsem nepotřebovala sacharidy snižovat pod 200g, prošla jsem si všechny lekce a načerpala inspiraci na přípravu všech chodů – receptů totiž není nikdy dost! 🙂 Neobvyklým zpestřením kurzu byly i motivační afirmace a živá vysílání. Děkuji!"
"Lekcie boli napísané jasne , výstižne, doplnené skúsenosťami a osobnými poznatkami. Bolo možné sa pýtať aj na osobné problémy. Osobná zainteresovanosť a ochota zodpovedať všetky naše otázky bola osviežujúca. Ďakujem."
anonymní uživatelka
"Moc se mi líbilo zpracování veškerých lekcí na webových stránkách. Máte krásně vytvořené PDF materiály jako je tabulka na zapisování jídelníčku nebo inspirace na recepty. Taky se mi líbí jak jste využila strukturování na fb je to pak přehlednější člověk dvakrát klikne a hned má to co hledal! Kurz byl fajn, obohacující, hezky zpracovaný. Moc děkuji za možnost se ho zúčastnit."
anonymní uživatelka
"Z kurzu si odnesou mnoho poznatků nejen maminky po těhotenské cukrovce, ale i lidé bez diabetu, kteří se snaží jíst zdravě a odbourat zbytečné sacharidy ze stravy. Jídelníčky jsou nápadité, srozumitelné a jídla levná a rychlá na přípravu."
Hana Žáková
ekonom
"O tento způsob stravování a životního stylu se zajímám už delší dobu a snažím se ho uvádět do našeho rodinného života. Máme v rodině diabetiky I.stupně. Dostala jsem od vás nové informace a hlavně ucelený pohled a srozumitelné vysvětlení. Za kurz vám moc děkuji 🙂."
anonymní uživatelka

Recenze jsou od skutečných uživatelek, které prošly demoverzí kurzu a na základě dotazníku spokojenosti mi dobrovolně předaly své zkušenosti s tímto kurzem.

Určitě vás zajímá, co vše je součástí kurzu?

7 LEKCÍ KURZU

O nízkosacharidové stravě, půstu, pohybu a odpočinku.

TABULKA NA ZÁPIS JÍDLA

Ke každému týdnu si můžete stáhnout tabulku pro zápis svého jídelníčku.

TABULKA TVÉHO POKROKU

Zde si můžete zapisovat své míry a váhu na začátku a na konci kurzu, abyste věděla, jaké pokroky děláte.

TABULKA POHYBOVÉ AKTIVITY

Abyste měla svůj pohyb pod kontrolou.

ZÁPISNÍK

Sebepoznávací zápisník k vytištění.

TAHÁK

Potravinový tahák k vytištění.

RECEPTY

Každý týden nové, jednoduché a levné recepty z místních, sezónních surovin. Součástí jsou i výživové hodnoty jednotlivých jídel.

MOTIVAČNÍ KARTIČKY

Součástí kurzu je kompletní sada motivačních kartiček k vytištění. Najdete na nich afirmace k podpoře sebelásky, motivaci k pohybu, zdravému stravování a celkovému zkvalitnění životního stylu.

BONUSOVÁ LEKCE č.1

V bonusové lekci se dozvíte o cyklických ketogenních dietách. Tato lekce se vám zpřístupní současně se sedmou lekcí.

BONUSOVÁ LEKCE č.2

Ve druhé bonusové lekci se dozvíte něco málo o ženské cykličnosti a jejím vlivu na chutě na sladké, na pohybovou aktivitu, atd.

Možná si říkáte, je kurz Hravě níkosacharidově vůbec pro mě?

Kurz je vhodný pro ženy, které:

Kurz není vhodný pro:

Pojďme si to shrnout:

Co je nízkosacharidové stravování?

Jaké benefity vás s nízkosaharidovým stravováním čekají?

Na kolik si kurz Hravě nízkosacharidově cením?

Celý tento kurz si cením na 2500 Kč.

Zatím vám jej nabízím za sníženou cenu 1500 Kč, protože je kurz individuální a bez podpory ve Facebookové skupině. Kurzem si tedy projdete sama ve svém volnu a kdy se to hodí právě vám.

Garance vrácení peněz

Pokud do 14 dní od nákupu online kurzu Hravě nízkosacharidově zjistíte, že kurz není nic pro vás, vrátím vám peníze.

Pokud máte jakýkoliv zdravotní problém nebo se s něčím léčíte, nejprve se, prosím, poraďte se svým ošetřujícím lékařem o vhodnosti nízkosacharidového stravování a půstu!

"Pojďme už konečně společně udělat pro VAŠE tělo, mysl i duši maximum!"

Objednávka pro Česko

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Objednávka pro Slovensko

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Potřebuješ pomoct s objednávkou?

Napiš mi na ajusa@soltis.cz

Kontakt       Ochrana osobních údajů       Obchodní podmínky