Nevlezou se Vám všechny Vaše zápisky do tabulek od lékařů? Přemýšlíte, co jste to vlastně jedla, že byla tehdá ta "lačná" tak v POHODĚ?

Určitě to znáte, zapisujete si glykemie v lepším případě do deníčku, ale kde si zapsat, co jste jedla? Jestli jste nebyla náhodou ve stresu nebo jaká byla Vaše fyzická aktivita

Ptal se Váš lékař, jak jste to měla s cukrovkou v minulém těhotenství? Marně pátráte v paměti? Jaké jsem měla lačné hodnoty? Kolik jsem si píchala inzulínu? Všechny tyto otázky vyvolávají zbytečný stres, smutek a někdy taky zlost sama na sebe…

 

Všechny tyto otázky a pocity znám moc dobře!

Taky jsem to tak měla, porodem se vypaří veškeré vzpomínky na těhotenství a jeho strasti. Zbyde jen tabulka nic neříkajících hodnot, kterou časem někde vyhodíte nebo založíte.

„Co bych tehdy dala za to, mít u každého svého těhotenství ucelený deníček a přesně věděla, co jsem jedla a jaký byl výsledek měření…“

Kdo jsem?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla. Všechna provázela těhotenská cukrovka. 

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a následně  radiologického asistenta na vysoké škole. Pracovala jsem 10 let na radioterapii a pak šla na opravdu hodně dlouhou mateřskou :-). 

A právě zkušenosti s těhotenskou cukrovkou mě zavedly novým směrem -> k dalšímu studiu nejen výživy, ale i celkového zdravého životního stylu. 

Stala jsem se Průvodkyní nízkosacharidovou stravou a provedu Vás s klidem a pohodou prediabetem i těhotenskou cukrovkou.

Chcete mít ucelený přehled o všech hodnotách, jídlech a mnohem více?

Tak je pro Vás tento deník jak dělaný

Už nebudete zdlouhavě přemýšlet, co jste vlastně ve středu jedla, že to tak hezky vycházelo a jestli jste si zacvičila nebo ne. 

 Jestli v předchozím těhotenství byla ta lačná taky taková šílená nebo byla lepší (horší).

Nebo jste byla zrovna ve stresu? Smutná? To si samozřejmě zapíšete také. 

Budete mít přehled o kontrolách na diabetologii a mnohem více.

Deník je v tištěné kroužkové vazbě a zapisovat do něj můžete od 24.TT do 42.TT.

Co si do deníku můžete zapsat a co se v něm dozvíte?

Medikace

- jaké léky Vám předepsal lékař
- kolik jste měla jednotek inzulínu před jakými jídly

Jídlo

- jaký byl Váš jídelníček
- Vaše oblíbené jídlo v aktuálním měsíci a místo na recept

Glykémie

- místo pro zápis Vašich hodnot krevního cukru jak na lačno, tak po každém jídle

Kontroly u lékaře

- místečko pro zápisky (poznatky) z Vašich kontrol na diabetologii

Vývoj miminka

- přehled vývoje Vašeho miminka
- jak se Vaše miminko každý měsíc vyvíjí a kolik váží

A samozřejmě něco navíc

- bez toho by to ani nešlo 🙂
- motivace
- afirmace

Představte si…

Jdete na kontrolu na diabetologii, lékař Vás pochválí, že máte krásné hodnoty (protože přece už máte e-book 3 klíče ke zvládnutí těhotenské cukrovky 😉) a hele! 

„Tady máte tu lačnou minulý čtvrtek úplně nejhezčí, co jste to paní … před týdnem  ve středu jedla?“  

Nejste zaskočená, nepátráte marně v paměti… S radostí vytáhnete z kabelky zapisovací deník, nalistujete správný den a hrdě lékaři přečtete celodenní stravu, pitný režim, fyzickou aktivitu i Vaše psychické rozpoložení … 

Zajímá Vás, co si o deníku myslí ty, které jej už mají doma?

"Celkově je to moc hezky zpracované. Grafika je příjemná na oči a jemná zároveň. Tabulky jsou velice přehledné. Afirmace jsou přímo super! Během svého druhého těhotenství jsem afirmace používala hodně a moc mi pomáhaly. Někdy je velice těžké se smířit s diagnózou těhotenské cukrovky, alespoň u mě to tak bylo, takže si myslím, že jakákoliv podpora v této situaci je jen přínosem, ať už to jsou afirmace, které drží naší psychiku, nebo pomoc při "zápolení" s jídlem a cukrem v podobě zapisování si a plánování. Kdybych toto měla během svých těhotenství, určitě by mi to pomohlo zlepšit přehled o jídle, množství cukru a hodnotách glykémie a nemusela bych si vše zapisovat na malé papírky, prostě bych to měla na jednom místě přehledně."
"Deníček je moc hezký, přehledný a přitom jednoduše napsaný, nezahlcen zbytečnostmi. Můžu si jej vzít na kontroly a mám napsané vše na jednom místě. Líbí se mi i popisky, jak je na tom zrovna miminko. Fajn jsou afirmace a motivace, která je při těhotenské cukrovce velice důležitá. Děkuji!"
Jana Janečková
zdravotní sestra
"Navzdory tomu, že nejsem těhotná, se mi Andrejky deník moc líbí. A to nejen po stránce grafické, také obsahově mi přijde super. Především je to ale funkční pomocník! Vlastně bych takového pomocníka uvítala i já, jen v jiné oblasti svého života :-). Za mne je deníček moc fajn."

Abyste si zkrátila čekání na deník, obdržíte ode mne hodnotný bonus, který přijde okamžitě po obdržení platby na Váš e-mail.

Motivační kartičky

  • 67 motivačních kartiček, které Vám pomohou zvládat těhotenskou cukrovku s klidem a pohodou.
  • Kartičky jsou rozděleny do čtyř kategorií – fyzické zdraví, duševní zdraví, informace o stravě a seberozvojové kartičky.
  • Kartičky můžete mít stále při sobě a kdykoliv si je prohlížet a pracovat na sobě a na svém zvládání těhotenské cukrovky. 
  • Nebo si ty nejdůležitější kartičky jednoduše rozvěste po bytě/domě, abyste je měla stále na očích.
  • Ideální velikosti karty dosáhnete, když si dáte tisk devíti kartiček na jednu A4
  • Cena tohoto bonusu je 135 Kč.

Jaká je cena za deník Mé (NE)sladké těhotenství?

Cena deníku je 300 Kč i s poštovným a balným a bonusem v hodnotě 135 Kč. 

Psaním a grafikou tohoto deníku jsem strávila dost času, aby byl pro Vás co nejpřínosnější. Obsahuje tabulku pro zapisování potravin, hodnot glykémie, léků, kontrol u lékaře, zajímavosti o vývinu miminka a spoustu dalších vychytávek :-).

Deník je určen k zápisu od 24.TT do 42.TT.

„Tenhle deník není obyčejný blok, je to deník Vašich vzpomínek na „cukrové“ těhotenství, ke kterému se můžete vracet, vzpomínat a mít ucelený přehled o tom, jak to tehdy vlastně bylo. Do deníku si můžete také vlepovat své fotografie, ultrazvuky nebo třeba kreslit uklidňující mandaly.

Za 300 Kč si můžete koupit třeba těhotenské kalhotky, které nakonec stejně po porodu vyhodíte. Nebo si koupíte deník, do kterého budete moci kdykoliv nakukovat, těšit se z něj nebo jej jednou ukázat svým dětem. 

Stále nevíte?
Deník je pro Vás jako dělaný pokud:

Jestli jste si odpověděla alespoň třikrát ANO, pak není na co čekat!

Nečekejte a vrhněte se na zápis a sledování hodnot co nejdříve, ušetříte si tím spoustu starostí!
Objednejte si deník ještě dnes a do týdne je Váš pomocník ve Vaší poštovní schránce!

V ceně je už zahrnuto poštovné a balné!!!