Nevlezou se Vám všechny Vaše zápisky do tabulek od lékařů? Přemýšlíte, co jste to vlastně jedla, že byla tehdá ta "lačná" tak v POHODĚ?

Určitě to znáte, zapisujete si glykemie v lepším případě do deníčku, ale kde si zapsat, co jste jedla? Jestli jste nebyla náhodou ve stresu nebo jaká byla Vaše fyzická aktivita

Ptal se Váš lékař, jak jste to měla s cukrovkou v minulém těhotenství? Marně pátráte v paměti? Jaké jsem měla lačné hodnoty? Kolik jsem si píchala inzulínu? Všechny tyto otázky vyvolávají zbytečný stres, smutek a někdy taky zlost sama na sebe…

 

Všechny tyto otázky a pocity znám moc dobře!

Taky jsem to tak měla, porodem se vypaří veškeré vzpomínky na těhotenství a jeho strasti. Zbyde jen tabulka nic neříkajících hodnot, kterou časem někde vyhodíte nebo založíte.

„Co bych tehdy dala za to, mít u každého svého těhotenství ucelený deníček a přesně věděla, co jsem jedla a jaký byl výsledek měření…“

Kdo jsem?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla. Všechna provázela těhotenská cukrovka. 

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a následně  radiologického asistenta na vysoké škole. Pracovala jsem 10 let na radioterapii a pak šla na opravdu hodně dlouhou mateřskou :-). 

A právě zkušenosti s těhotenskou cukrovkou mě zavedly novým směrem -> k dalšímu studiu nejen výživy, ale i celkového zdravého životního stylu. 

Stala jsem se Průvodkyní nízkosacharidovou stravou a provedu Vás s klidem a pohodou prediabetem i těhotenskou cukrovkou.

Představte si…

Jdete na kontrolu na diabetologii, lékař Vás pochválí, že máte krásné hodnoty (protože přece už máte e-book 3 klíče ke zvládnutí těhotenské cukrovky 😉) a hele! 

„Tady máte tu lačnou minulý čtvrtek úplně nejhezčí, co jste to milá paní před týdnem  ve středu jedla?“  

Nejste zaskočená, nepátráte marně v paměti… S radostí vytáhnete z kabelky zapisovací deník, nalistujete správný den a hrdě lékaři přečtete celodenní stravu, pitný režim, fyzickou aktivitu i Vaše psychické rozpoložení … 

Chcete mít ucelený přehled o všech hodnotách, jídlech a mnohem více?

Tak je pro Vás tento deník jak dělaný

Už nebudete zdlouhavě přemýšlet, co jste vlastně ve středu jedla, že to tak hezky vycházelo a jestli jste si zacvičila nebo ne. 

 Jestli v předchozím těhotenství byla ta lačná taky taková šílená nebo byla lepší (horší).

Nebo jste byla zrovna ve stresu? Smutná? To si samozřejmě zapíšete také. 

Budete mít přehled o kontrolách na diabetologii a mnohem více.

Deník je v tištěné kroužkové vazbě a zapisovat do něj můžete od 24.TT do 42.TT.

Co si do deníku můžete zapsat a co se v něm dozvíte?

Medikace

- jaké léky Vám předepsal lékař
- kolik jste měla jednotek inzulínu před jakými jídly

Jídlo

- jaký byl Váš jídelníček
- Vaše oblíbené jídlo v aktuálním měsíci a místo na recept

Glykémie

- místo pro zápis Vašich hodnot krevního cukru jak na lačno, tak po každém jídle

Kontroly u lékaře

- místečko pro zápisky (poznatky) z Vašich kontrol na diabetologii

Vývoj miminka

- přehled vývoje Vašeho miminka
- jak se Vaše miminko každý měsíc vyvíjí a kolik váží

A samozřejmě něco navíc

- bez toho by to ani nešlo 🙂
- motivace
- afirmace

Zajímá Vás, co si o deníku myslí ty, které jej už mají doma?

"Celkově je to moc hezky zpracované. Grafika je příjemná na oči a jemná zároveň. Tabulky jsou velice přehledné. Afirmace jsou přímo super! Během svého druhého těhotenství jsem afirmace používala hodně a moc mi pomáhaly. Někdy je velice těžké se smířit s diagnózou těhotenské cukrovky, alespoň u mě to tak bylo, takže si myslím, že jakákoliv podpora v této situaci je jen přínosem, ať už to jsou afirmace, které drží naší psychiku, nebo pomoc při "zápolení" s jídlem a cukrem v podobě zapisování si a plánování. Kdybych toto měla během svých těhotenství, určitě by mi to pomohlo zlepšit přehled o jídle, množství cukru a hodnotách glykémie a nemusela bych si vše zapisovat na malé papírky, prostě bych to měla na jednom místě přehledně."
"Deníček je moc hezký, přehledný a přitom jednoduše napsaný, nezahlcen zbytečnostmi. Můžu si jej vzít na kontroly a mám napsané vše na jednom místě. Líbí se mi i popisky, jak je na tom zrovna miminko. Fajn jsou afirmace a motivace, která je při těhotenské cukrovce velice důležitá. Děkuji!"
Jana Janečková
zdravotní sestra
"Navzdory tomu, že nejsem těhotná, se mi Andrejky deník moc líbí. A to nejen po stránce grafické, také obsahově mi přijde super. Především je to ale funkční pomocník! Vlastně bych takového pomocníka uvítala i já, jen v jiné oblasti svého života :-). Za mne je deníček moc fajn."

Deníků mám na skladě už jen pár posledních kousků, abyste neváhala s nákupem, dám vám k němu i několik hodnotných e-booků zDARma, které již samostatně nekoupíte... 🙂

Zdarma k deníku obdržíte ihned po zaplacení:

Motivační kartičky

 • 67 motivačních kartiček, které Vám pomohou zvládat těhotenskou cukrovku s klidem a pohodou.
 • Kartičky jsou rozděleny do čtyř kategorií – fyzické zdraví, duševní zdraví, informace o stravě a seberozvojové kartičky.
 • Kartičky můžete mít stále při sobě a kdykoliv si je prohlížet a pracovat na sobě a na svém zvládání těhotenské cukrovky. 
 • Nebo si ty nejdůležitější kartičky jednoduše rozvěste po bytě/domě, abyste je měla stále na očích.
 • Ideální velikosti karty dosáhnete, když si dáte tisk devíti kartiček na jednu A4
 • Cena tohoto bonusu je 135 Kč.
"Pokud hledáte cestu, jak se motivovat a něco pro sebe a své miminko udělat, doporučuji tyto nádherné barevné a motivující kartičky. S láskou navržené barvy a s pečlivostí vybraná motivující slova Vám zpestří Váš všední den a uděláte tak dobrou věc nejen pro své zdraví, ale i pro zdraví svého miminka. Autorce kartiček patří velký obdiv a díky za její péči o nastávající maminky 🧡."

Každodenní recepty nejen při těhotenské cukrovce

 • Obsahuje 99 + 2 bonusové recepty, které jsou vhodné nejen při těhotenské cukrovce, ale i pro vyznavače lowcarb (nízkosacharidové stravy) a slowcarb (strava s pomalými sacharidy – luštěniny, celá zrna, atd.). 
 • Obsahuje detailně popsaná jednotlivá denní jídla při těhotenské cukrovce i se svými úskalími a doporučení, jak je v pohodě zvládnout.
 • U sacharidových jídel je napsáno i množství sacharidů, takže to nemusíte zdlouhavě hledat v kalorických tabulkách.
 • Recepty si můžete upravovat libovolně podle Vaší momentální těhotenské chuti.
 • Všechny recepty prošly náročnou testovací skupinou (tři děti a manžel a někdy také návštěvy a zbytek rodiny :-D).
 • Cena tohoto bonusu je 300 Kč.
"E-book receptů nejen při těhotenské cukrovce je perfektně a systematicky sestavená kuchařka. Nejsem žena s těhu cukrovkou, ale vyhovuje mi styl stravy LOW-CARB. V kuchařce jsou velice užitečné tipy, hlavně na snídaně, ve kterých já se odbývám...😁 Různorodé suroviny, vaječné muffiny a spousta druhů pomazánek... prostě pecka. Opravdu mraky užitečných informací na jednom místě a hlavně od dámy, s vlastní zkušeností👏👌🙂"
"Zajímám se o low-carb stravování, navíc v rodině máme diabetika II. typu, a tak mě tato kuchařka okamžitě zaujala. V prvních osmi teoretických kapitolách je stručně a jasně shrnuto, jak by měla vypadat jednotlivá jídla dne a na co si dát pozor při výběru surovin. Zajímavé a srozumitelné čtení i pro mě, laika a ne-diabetika. A pak už následuje 75 receptů, od pomazánek, přes různé placičky, hlavní jídla, polévky, přílohy a překvapivě i sladká jídla! Jsem opravdu nadšená, recepty jsou zajímavé i z hlediska použitých surovin, které by mě samotnou nenapadly a přitom nejde o žádnou exotiku. Také se mi líbí, že každý recept doprovází fotografie, abych si udělala představu, jak má výsledný pokrm vypadat. Tuto kuchařku rozhodně doporučuji jako inspiraci i pro ne-diabetiky a pro diabetiky bude obrovskou úsporou času při hledání vhodných receptů."
Hana Humpolíková
maminka v domácnosti
"Již si nemusíte lámat hlavu s hledáním receptů a přemýšlet, co jíst a vařit během těhotenské cukrovky, abyste měla vyvážený jídelníček. E-kuchařka od Andrey obsahuje spoustu rozmanitých, lahodně vypadajících receptů vhodných právě pro těhulky s těhotenskou cukrovkou a samozřejmě nejen pro ně. Získáte pestrý jídelníček na celý den, kterým se můžete inspirovat během celého období těhotenství a určitě i poté. Recepty jsou z běžných surovin. Pro některé suroviny si skočíte do zdravé výživy. E-kuchařka je zároveň pro všechny příznivce zdravé výživy. Pro ty, kteří chtějí získat zaručené recepty, které jsou vyzkoušené a chutné. Už se těším, až některé vyzkouším."

3 klíče ke zvládnutí těhotenské cukrovky

Co je GDM

- jak se léčí
- co se děje s vaším miminkem
- rizika neléčení

Příběhy

- součástí jsou krátké příběhy z mého těhotenství
- jak jsem řešila některé situace
- porod s GDM

Něco navíc

- jak číst etikety
- jak používat kalorické tabulky
- a hlavně jak to všechno nakombinovat, aby to fungovalo!

Co můžete jíst

- přehledně uspořádané povolené potraviny
- rozložení do denního režimu
- rozepsaná jednotlivá denní jídla

Co byste neměla jíst

- seznam nepovolených potravin
- na co si máte dát pozor
- úskalí jednotlivých denních jídel

FAQ

- vaše nejčastější dotazy
- jejich řešení
- a důležité odkazy

"E-book je napsaný moc hezky, dobře se čte, není to žádný klasický suchopárný edukační materiál :-). Navíc autentická zkušenost je vždycky neocenitelná. Celkově nabízí fakta a doporučení, aby si každá maminka mohla vytvořit svůj recept na míru, a o to právě jde!"
"Pokud si chcete těhotenství s cukrovkou opravdu užít a hlavně být v klidu, tak Vám jednoznačně doporučuji tento e-book! A nejen ten, ale i zábavné články na blogu. Za mě jsou TOP recepty, které člověku zjednoduší každodenní život!"
"V dnešní době dostupnosti všech informací, jsem si říkala, proč investovat do e-booku? Vše si najdu a dohledám, případně mi poradí lékař... Ale nakonec jsem si řekla, že tak rozsáhlé informace a vědomosti budu raději čerpat z jednoho místa. Autorka svými zkušenostmi a poznatky ze tří těhotenství s touto diagnózou předčila všechna má očekávání. Tento e-book obohatí nejen maminky s GDM, ale každého, kdo se zajímá o zdravé stravování a chce se v tomto posunout dál."
Hana Vavříková
Fitnes kouč, Centrum Radosti
"Tento e-book mohu vřele a upřímně doporučit každé těhotné ženě s diagnostikovanou těhotenskou cukrovkou. GDM jsem si prošla dvakrát, naštěstí byla potřeba jen dieta – o to více jsem ocenila, že jsem na jednom místě našla spoustu ucelených a užitečných informací, rad, tipů, ale i inspirace i receptů, jak si usnadnit a zpříjemnit stravování (nejen) při GDM. V publikaci najdete i přehledné tabulky a návody, například jak se orientovat v kalorických tabulkách, nebo jaké hodnoty a informace si hlídat na etiketách potravin."
"Tento e-book je opravdu přehledný a určitě pomůže a poradí každé nastávající mamince s těhotenskou cukrovkou. Líbí se mi, že autorka čerpá ze své vlastní zkušenosti. Veliké plus dávám za spoustu lákavých receptů z lehce dostupných surovin."
Martina Kovalová
manažerka v gastronomii

Jaká je cena za deník Mé (NE)sladké těhotenství i se všemi bonusy?

Cena deníku je 400 Kč i s poštovným a balným i se všemi bonusy!

Psaním a grafikou tohoto deníku jsem strávila hodně času, aby byl pro Vás co nejpřínosnější. Obsahuje tabulku pro zapisování potravin, hodnot glykémie, léků, kontrol u lékaře, zajímavosti o vývinu miminka a spoustu dalších vychytávek :-).

Deník je určen k zápisu od 24.TT do 42.TT.

„Tenhle deník není obyčejný blok, je to deník Vašich vzpomínek na „cukrové“ těhotenství, ke kterému se můžete vracet, vzpomínat a mít ucelený přehled o tom, jak to tehdy vlastně bylo. Do deníku si můžete také vlepovat své fotografie, ultrazvuky nebo třeba kreslit uklidňující mandaly.

Za 400 Kč si můžete koupit třeba těhotenské kalhotky, které nakonec stejně po porodu vyhodíte. Nebo si koupíte deník, do kterého budete moci kdykoliv nakukovat, těšit se z něj nebo jej jednou ukázat svým dětem. 

Stále nevíte?
Deník je pro Vás jako dělaný pokud:

Jestli jste si odpověděla alespoň třikrát ANO, pak není na co čekat!

Nečekejte a vrhněte se na zápis a sledování hodnot co nejdříve, ušetříte si tím spoustu starostí!
Objednejte si deník ještě dnes a do týdne je Váš pomocník ve Vaší poštovní schránce!

V ceně je už zahrnuto poštovné a balné!!!