Máte pocit, že Vám těhotenská cukrovka přerůstá přes hlavu? Je toho na Vás moc? Chybí Vám pozitivní motivace?

Ztrácíte se ve všech těch doporučeních ohledně těhotenské cukrovky a chtěla byste je mít stále na očích? Máte strach o své nenarozené miminko? Stres je u Vás na každodenním pořádku? Nemáte se o co „opřít“? Jste z toho všeho smutná, rozčarovaná a nešťastná? 

Vím, jak se cítíte!

Všechny tyhle pocity znám moc dobře!

Když jsem byla těhotná a zápasila s těhotenskou cukrovkou, měla jsem někdy pocit, že už to nezvládnu, že se ve všech těch doporučeních ztratím a že není nikdo, kdo by mi v mých pocitech pomohl…

Co bych dala za takový nakopávač, který bych mohla mít stále na očích. Nosit si jej v kabelce, rozvěsit po domě a mít jej k dispozici kdykoliv potřebuji…

Mám pro Vás dobrou zprávu 🙂

Na základě dotazů a potíží žen, se kterými jsem ve styku, jak na sociálních sítích, tak přes e-mail a samozřejmě na základě mých třech zkušeností s těhotenskou cukrovkou, jsem pro Vás vymyslela a vyrobila motivační kartičky. Ty jsem vypracovala na míru každé těhotné ženě nejen s těhotenskou cukrovkou. 

  • Kartičky může upotřebit každá těhotná žena. 
  • Kartičky se Vám budou hodit i po porodu, když si budete chtít udržet zdravý životní styl a předejít brzkému nástupu prediabetu či cukrovky druhého typu. Stačí z balíčku vytáhnout kartičky týkající se přímo těhotenství nebo porodu.

Kartiček je celkem 67 a jsou rozděleny do čtyř kategorií.

Kdo jsem?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří obyčejných dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla. Všechna provázela těhotenská cukrovka. Více si můžete přečíst v sekci „O mně“.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a následně  radiologického asistenta na vysoké škole. Pracovala jsem 10 let na radioterapii a pak šla na opravdu hodně dlouhou mateřskou :-). 

A právě mé tři zkušenosti s těhotenskou cukrovkou mě zavedly novým směrem -> k dalšímu studiu nejen výživy, ale i celkového zdravého životního stylu a nastavení mysli. 

Stala jsem se Průvodkyní nízkosacharidovým stravováním a provedu Vás s klidem a pohodou prediabetem a těhotenskou cukrovkou.

Jaké kartičky balíček obsahuje?

Zajímá Vás, jak kartičky vypadají?

A jak se kartičky ženám líbí?

"Pokud hledáte cestu, jak se motivovat a něco pro sebe a své miminko udělat, doporučuji tyto nádherné barevné a motivující kartičky. S láskou navržené barvy a s pečlivostí vybraná motivující slova Vám zpestří Váš všední den a uděláte tak dobrou věc nejen pro své zdraví, ale i pro zdraví svého miminka. Autorce kartiček patří velký obdiv a díky za její péči o nastávající maminky 🧡."
5/5

Jak můžete s kartičkami pracovat?
Možností je spousta, určitě si najdete pro sebe ten pravý způsob.
Tady je pár příkladů:

Jaký mají kartičky formát?

Pro ideální velikost kartiček zvolte tisk na A4 na šířku a počet kartiček na stranu dejte 9. Tiskněte na tvrdý (foto) papír a pouze jednostranně.

Jaká je cena za Motivační kartičky?

Na kolik si kartičky cením?

Na 135 Kč >> 

to jsou 2 Kč za jednu kartičku! 

To je fér cena, nemyslíte? Co si v dnešní době koupíte za DVĚ KORUNY?

Stále nevíte, jestli jsou Motivační kartičky právě pro Vás?

Jsou pro Vás pokud:

Pokud jste si odpověděla alespoň dvakrát ANO, potom jsou kartičky pro Vás jako dělané!

Neváhejte a objednejte si jedinečné MOTIVAČNÍ KARTIČKY ještě dnes a můžete je začít využívat okamžitě!

Kartičky Vám přijdou e-mailem ve formátu PDF k vytištění hned po obdržení platby.

Pojďme udělat pro VAŠI mysl, tělo i nenarozené miminko maximum!

Budu ráda, když mi napíšete, jak se Vám kartičky líbí na ajusa@soltis.cz.