(NE)sladké těhotenství, (NE)sladký život

Máte pocit, že Vám těhotenská cukrovka přerůstá přes hlavu? Je toho na Vás moc? Chybí Vám pozitivní motivace?

Ztrácíte se ve všech těch doporučeních ohledně těhotenské cukrovky a chtěla byste je mít stále na očích? Máte strach o své nenarozené miminko? Stres je u Vás na každodenním pořádku? Nemáte se o co „opřít“? Jste z toho všeho smutná, rozčarovaná a nešťastná? 

Vím, jak se cítíte!

Všechny tyhle pocity znám moc dobře!

Když jsem byla těhotná a zápasila s těhotenskou cukrovkou, měla jsem někdy pocit, že už to nezvládnu, že se ve všech těch doporučeních ztratím a že není nikdo, kdo by mi v mých pocitech pomohl…

Co bych dala za takový nakopávač, který bych mohla mít stále na očích. Nosit si jej v kabelce, rozvěsit po domě a mít jej k dispozici kdykoliv potřebuji…

Mám pro Vás dobrou zprávu 🙂

Na základě dotazů a potíží žen, se kterými jsem ve styku, jak na sociálních sítích, tak přes e-mail a samozřejmě na základě mých třech zkušeností s těhotenskou cukrovkou, jsem pro Vás vymyslela a vyrobila motivační kartičky. Ty jsem vypracovala na míru každé těhotné ženě nejen s těhotenskou cukrovkou. 

  • Kartičky může upotřebit každá těhotná žena. 
  • Kartičky se Vám budou hodit i po porodu, když si budete chtít udržet zdravý životní styl a předejít brzkému nástupu prediabetu či cukrovky druhého typu. Stačí z balíčku vytáhnout kartičky týkající se přímo těhotenství nebo porodu.

Kartiček je celkem 67 a jsou rozděleny do čtyř kategorií.

Kdo jsem?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří obyčejných dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla. Všechna provázela těhotenská cukrovka. Více si můžete přečíst v sekci „O mně“.

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a následně  radiologického asistenta na vysoké škole. Pracovala jsem 10 let na radioterapii a pak šla na opravdu hodně dlouhou mateřskou :-). 

A právě mé tři zkušenosti s těhotenskou cukrovkou mě zavedly novým směrem -> k dalšímu studiu nejen výživy, ale i celkového zdravého životního stylu a nastavení mysli. 

Stala jsem se Průvodkyní výživou při diabetu a provedu Vás s klidem a pohodou prediabetem a těhotenskou cukrovkou.

Jaké kartičky balíček obsahuje?

Zajímá Vás, jak kartičky vypadají?

A jak se kartičky ženám líbí?

"Pokud hledáte cestu, jak se motivovat a něco pro sebe a své miminko udělat, doporučuji tyto nádherné barevné a motivující kartičky. S láskou navržené barvy a s pečlivostí vybraná motivující slova Vám zpestří Váš všední den a uděláte tak dobrou věc nejen pro své zdraví, ale i pro zdraví svého miminka. Autorce kartiček patří velký obdiv a díky za její péči o nastávající maminky 🧡."
5/5

Jak můžete s kartičkami pracovat?
Možností je spousta, určitě si najdete pro sebe ten pravý způsob.
Tady je pár příkladů:

Jaký mají kartičky formát?

Pro ideální velikost kartiček zvolte tisk na A4 na šířku a počet kartiček na stranu dejte 9. Tiskněte na tvrdý (foto) papír a pouze jednostranně.

Jaká je cena za Motivační kartičky?

Na kolik si kartičky cením?

Na 135 Kč >> 

to jsou 2 Kč za jednu kartičku! 

To je fér cena, nemyslíte? Co si v dnešní době koupíte za DVĚ KORUNY?

Stále nevíte, jestli jsou Motivační kartičky právě pro Vás?

Jsou pro Vás pokud:

Pokud jste si odpověděla alespoň dvakrát ANO, potom jsou kartičky pro Vás jako dělané!

Neváhejte a objednejte si jedinečné MOTIVAČNÍ KARTIČKY ještě dnes a můžete je začít využívat okamžitě!

Kartičky Vám přijdou e-mailem ve formátu PDF k vytištění hned po obdržení platby.

Pojďme udělat pro VAŠI mysl, tělo i nenarozené miminko maximum!

Budu ráda, když mi napíšete, jak se Vám kartičky líbí na ajusa@soltis.cz.