Užijte si Vánoce i s těhotenskou cukrovkou!

Děsí Vás představa Vánoc bez cukroví, salátu a smaženého kapra? 

Jak si rozvrhnete všechno jídlo, aby bylo vánoční a zároveň splňovalo požadavky GDM diety?

Kolik chodů můžete sníst ke Štědrovečerní večeři?

Už se děsit nemusíte :-). 

👉 Mám pro Vás e-book zDARma, ve kterém zjistíte, že si Vánoce můžete opravdu užít!

Kdo jsem?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří obyčejných dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla. Všechna provázela těhotenská cukrovka. 

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a následně  radiologického asistenta na vysoké škole. Pracovala jsem 10 let na radioterapii a pak šla na opravdu hodně dlouhou mateřskou :-). 

A právě trojitá zkušenost s těhotenskou cukrovkou mně zavedly novým směrem -> k dalšímu studiu nejen výživy, ale i celkového zdravého životního stylu. 

Stala jsem se Průvodkyní výživou při diabetu a provedu Vás s klidem a pohodou těhotenskou cukrovkou.

Co se v tomto e-booku dozvíte?

"Milá Andreo, velmi si vážím toho jak laskavě a jemně provázíš nás ženy v nesnadném období, kdy nevíme kudy kam. Tvůj vánoční E-book je BOŽÍ! Krásně jsem se naladila na Vánoce i na to, že i s těhu cukrovkou se dají prožít krásné a CHUTNÉ Vánoce!"
"V eBooku Andrea mluví nejenom o tom, jaká vánoční jídla můžete jíst a jak je případně modifikovat, ale citlivě otevírá i psychické aspekty těhotenské cukrovky ve vánočním období. Nabízí možnost zavinout se do přesvědčení, že Vy jako maminka dokážete zhodnotit, co Vám a děťátku ve Vašem těle svědčí. Potřebujete k tomu jenom získat informace, podporu a naslouchat svému tělu. A právě informace a podpora jsou pro vás v tomhle eBooku připraveny. Krásný vánoční čas přeji ♥️"
Tady může být Vaše recenze, stačí, když mi napíšete na ajusa@soltis.cz, jak se Vám e-book líbí :-).
Vaše jméno
Vaše profese
Tady může být Vaše recenze, stačí, když mi napíšete na ajusa@soltis.cz, jak se Vám e-book líbí :-).
Vaše jméno
Vaše profese

E-book získáte zde

.