Děsí Vás představa Vánoc bez cukroví, salátu a smaženého kapra? 

Jak si rozvrhnete všechno jídlo, aby bylo vánoční a zároveň splňovalo požadavky GDM diety?

Kolik chodů můžete sníst ke Štědrovečerní večeři?

Už se děsit nemusíte :-). 

Mám pro Vás e-book zDARma, ve kterém zjistíte, že si Vánoce můžete opravdu užít!

Kdo jsem?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla. Všechna provázela těhotenská cukrovka. 

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a následně  radiologického asistenta na vysoké škole. Od roku 2006 pracuji na radioterapii s jednou opravdu dlouhou přestávkou na mateřskou :-).

A právě trojitá zkušenost s těhotenskou cukrovkou mně zavedly novým směrem -> k dalšímu studiu nejen výživy, ale i celkového zdravého životního stylu a nastavení mysli. 

Stala jsem se Průvodkyní nízkosacharidovou stravou a provedu Vás s klidem a pohodou prediabetem i těhotenskou cukrovkou.

Co se v tomto e-booku dozvíte?

Co o něm ženy říkají?

"Milá Andreo, velmi si vážím toho jak laskavě a jemně provázíš nás ženy v nesnadném období, kdy nevíme kudy kam. Tvůj vánoční E-book je BOŽÍ! Krásně jsem se naladila na Vánoce i na to, že i s těhu cukrovkou se dají prožít krásné a CHUTNÉ Vánoce!"
"V eBooku Andrea mluví nejenom o tom, jaká vánoční jídla můžete jíst a jak je případně modifikovat, ale citlivě otevírá i psychické aspekty těhotenské cukrovky ve vánočním období. Nabízí možnost zavinout se do přesvědčení, že Vy jako maminka dokážete zhodnotit, co Vám a děťátku ve Vašem těle svědčí. Potřebujete k tomu jenom získat informace, podporu a naslouchat svému tělu. A právě informace a podpora jsou pro vás v tomhle eBooku připraveny. Krásný vánoční čas přeji ♥️"

E-book zdarma získáte zde