Bez Cukru Hravě a Zdravě

e-book zDARma při těhotenské cukrovce

Trápí Vás stále vysoká hladina cukru? Ať už ráno na lačno, tak po jakémkoliv jídle? Jíte vhodné sacharidy, ale už prostě nevíte, co byste měla udělat dalšího, aby to měření konečně prošlo?

Stáhněte si zDARma nový e-book 3+1 OSVĚDČENÝCH TIPŮ, JAK UDRŽET GLYKÉMII NA UZDĚ! 

Co se v tomto e-booku dozvíte?

"Máte těhotenskou cukrovku a bojujete s hodnotami krevního cukru? Tak to si tenhle e-book rozhodně přečtěte - možná totiž objevíte příčinu. Andrea z Nesladkého těhotenství vám vysvětlí, proč se to děje a hlavně - poradí jednoduché úpravy vašeho jídelníčku. Srozumitelně, stručně, jasně. Doporučuji!"
"Tento hezký eBook velmi praktickým a přívětivým způsobem seznamuje se základními a důležitými pojmy, pokud máte potíže s cukrem. Sama jsem si před několika roky musela cukr hlídat, takže rady v eBooku se mnou naprosto souzněly. Mohu ho vřele doporučit, protože tipy, které Andrejka uvádí, jsem si v praxi vyzkoušela a vím, že fungují. Na závěr se navíc dozvíte ještě jeden velmi zajímavý a užitečný tip :-)."
"Děkuji za tento mini eBook s velmi užitečnými radami. Nejenom, že zde popisujete užitečné rady, ale to, že takto přímo pomáháte i ostatním maminkám ve skupince je opravdu báječné. Doporučuji každé těhulce, která cukrovkou prochází ❤️."

Tento nový e-book vznikl na základě nejen mých zkušeností, ale také na základě zkušeností nastávajících maminek, které mě oslovily se svými problémy.

Zjistěte v novém e-booku, co můžete změnit hned teď po přečtení.

Pojďme společně udržet Vaši glykémii na uzdě!

Kdo jsem?

Jmenuji se Andrea a jsem obyčejnou mámou tří dětí. Má těhotenství však obyčejná nebyla. Všechna provázela těhotenská cukrovka. 

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a následně  radiologického asistenta na vysoké škole. Pracuji na radioterapii, s pauzou na opravdu hodně dlouhou mateřskou :-). 

A právě trojitá zkušenost s těhotenskou cukrovkou, prediabetem a má vášeň k jídlu, mně zavedla novým směrem -> k dalšímu studiu nejen výživy, ale i celkového zdravého životního stylu a nastavení mysli

Stala jsem se průvodkyní nízkosacharidovou stravou a provedu Vás s klidem a pohodou prediabetem i těhotenskou cukrovkou.