Bez Cukru Hravě a Zdravě

Hravě nízkosachridově

Ve zbrusu novém online kurzu se naučíte: Jíst nízkosacharidově tak, abyste se nemusela vzdávat oblíbených luštěnin či obilovin. Jak zvládnout a ovládnout chutě na sladké. Zařadit jednoduchý, ale efektivní pohyb do každého dne. Vařit klasická jídla nízkosacharidově tak, aby to doma nikdo nepoznal :-). Držet přerušované půsty. Pracovat se svou myslí tak, aby zvládla přechod na jiný stravovací systém. Nauč se stravovat nízkosacharidově, zamiluj se do pohybu a nastav svou mysl na změnu! 👇🏻

Hravá nízkosacharidová kuchařka

Chcete začít jíst zdravěji, ale nevíte, jak a kde začít? Láká vás nízkosacharidová strava, ale bojíte se, že je moc drahá a z exotických surovin? Schází vám každodenní inspirace k vaření? Zdá se Vám, že jíte stále dokola stejná jídla každý den? Nemáte čas sjíždět internet a hledat nízkosacharidové recepty? OBJEVTE RADOST Z VAŘENÍ ZDRAVÉHO JÍDLA Z DOSTUPNÝCH A LEVNÝCH SUROVIN S HRAVOU NÍZKOSACHARIDOVOU KUCHAŘKOU!

Každodenní recepty nejen při těhotenské cukrovce

Míváte pocit, že se z vymýšlení jídla už dočista zblázníte? Schází Vám každodenní inspirace k vaření? Zdá se Vám, že jíte stále dokola stejná jídla každý den? Několikrát denně? Nemáte čas sjíždět internet a hledat jídla, která jsou pro Vás vhodná? Všechny tyhle pocity znám moc dobře! Také jsem ve svých třech „cukrových“ těhotenstvích stále tápala, sjížděla internet a vymýšlela nová a nová jídla, která by mi prošla měřením a také mě zasytila… Ta nejlepší a zároveň jednoduchá jídla, která si můžete ladit podle Vaší aktuální chuti, jsem pro Vás sepsala do nové e-kuchařky.

3 klíče ke zvládnutí těhotenské cukrovky

Míváte po ránu vysokou glykémii? Nebo po každém jídle? Inzulínu si pícháte tolik, že víc to už snad ani nejde? Máte strach o své nenarozené miminko? Všechny tyhle pocity znám moc dobře! U prvních dvou těhotenství jsem byla ve stresu každé ráno před měřením lačné glykémie a po měření jsem byla smutná, nešťastná a rozčarovaná. Nebojte, našla jsem způsob, jak zkrotit cukrovku, jak nemít HLAD, jak nemít vysoké lačné glykemie až do oblak a jak si nepíchat sloní dávky inzulínu. Rozhodla jsem se s Vámi sdílet své zkušenosti!

Mé (NE)sladké těhotenství​

Pokaždé, když se mě diabetolog v následujícím těhotenství zeptal, jak jsem to měla v tom předchozím, marně jsem tápala v paměti.... To mě vedlo k vypracování tohoto deníku, ke kterému se můžete v dalších těhotenstvích vracet nebo ho mít na památku. V deníku najdete nejen tabulky pro zapisování hodnot cukru, ale spoustu dalších zajímavostí! Zapisovat můžete od 24.TT do 42.TT.

Výhodná sada​

Chcete e-book 3 klíče ke zvládnutí těhotenské cukrovky a také zapisovací deník Mé (NE)sladké těhotenství, pokukujete po nové e-kuchařce a líbí se Vám i Motivační kartičky? V této sadě najdete všechno a za zvýhodněnou cenu! Součástí sady jsou také hodnotné bonusy: týdenní plánovač aktivit a Afirmace pro pohodové zvládnutí těhotenské cukrovky. Budete tak mít díky deníku Mé (NE)sladké těhotenství ucelený přehled o všech důležitých zápiscích, a tím pádem se Vám bude daleko lépe pracovat s e-bookem 3 klíče ke zvládnutí těhotenské cukrovky. Díky e-kuchařce budete mít každodenní inspiraci vhodnými recepty. V motivaci vytrvat a zvládnout vše s klidem, Vám pomůžou kartičky.

Motivační kartičky - PREDIABETES​

Chcete hubnou a žít zdravě? Nedaří se Vám to? Nedonutíte se k pohybu? ztrácíte chuť? Potřebujete pozitivní motivaci? Vím, jak se cítíte! Všechny tyhle pocity znám moc dobře! Co bych dala za takový nakopávač, který bych mohla mít stále na očích. Nosit si jej v kabelce, rozvěsit po domě a mít jej k dispozici kdykoliv potřebuji. Mám pro Vás řešení! Na základě mých zkušeností s hubnutím a udržováním zdravého životního stylu, jsem pro Vás vymyslela a vyrobila motivační kartičky. Ty jsou vypracované na míru každé ženě, která chce mít svůj prediabetes pod kontrolou!

Motivační kartičky​

Ztrácíte se ve všech těch doporučeních ohledně těhotenské cukrovky a chtěla byste je mít stále na očích? Je toho na Vás moc? Potřebujete pozitivní motivaci? Vím, jak se cítíte! Všechny tyhle pocity znám moc dobře! Co bych dala ve svých těhotenstvích za takový nakopávač, který bych mohla mít stále na očích. Nosit si jej v kabelce, rozvěsit po domě a mít jej k dispozici kdykoliv potřebuji. Mám pro Vás řešení! Na základě dotazů a potíží žen, se kterými jsem ve styku jak na sociálních sítích, tak přes e-mail a samozřejmě na základě mých třech zkušeností s těhotenskou cukrovkou, jsem pro Vás vymyslela a vyrobila motivační kartičky. Ty jsou vypracované na míru každé těhotné ženě nejen s těhotenskou cukrovkou.